ראשי | יוצאים מהבית | תאטראות | תיאטרון רמת-גן תאטראות

תיאטרון רמת-גן

תיאטרון רמת-גן ע"ש אולב החמישי, מלך נורבגיה, הינו תיאטרון עירוני הממוקם במרכז העיר רמת-גן, בצמוד לבית הספר למשחק בית צבי. התיאטרון הוקם באביב 1993, מתרומתם הנדיבה של ממשלת נורבגיה ובית המלוכה שם. זאת לאחר שבמהלך מלחמת המפרץ בשנת 1991, הביעו הנורבגים את נכונותם לתרום ולתמוך בעיר, כאות הזדהות עם סבלם של התושבים בעת ההיא.

אולם תיאטרון רמת-גן הינו היחיד מסוגו בארץ, הכולל "בימה פורצת", אשר את גובהה ניתן לקבוע על פי צרכי ההפקה. לבימה הפורצת מעבר תת קרקעי, ממנו יכולים השחקנים להגיע לבמה גם מתחתיה ובאותו האופן גם "להיעלם". בתיאטרון 328 מקומות ישיבה עם אופציה ל-400 (תוספת כיסאות על משטח הבימה הפורצת).

בתיאטרון מתקיימת פעילות מגוונת מכלל תחומי אמנויות הבמה. מלבד הצגות הרפרטואר, מקיים התיאטרון פעילות קבועה של שבתות תרבות, קונצרטים, הופעות מחול עירוניות, ערבי זמר וטקסים עירוניים. כמו כן, משמש המוסד כתיאטרון הבית של הפקות בית צבי השונות, כמו גם את מגמת התיאטרון של בית הספר "בליך".

תיאטרון רמת-גן מאפשר גם קיום אירועים פרטיים ועסקיים כדוגמת כנסים, תערוכות, ימי עיון, אירועי חברה ועוד. זאת בשילוב רחבת הלובי המותאמת לכל סוגי האירועים, וחדר סטודיו גדול המאפשר פעילות משלימה. צוות התיאטרון מעניק שירות וליווי אישי ללקוחותיו. התיאטרון כולל גם מזנון מפואר ומציע מערכות הגברה ותאורה מתקדמות. הוא כולל גישה נוחה לבעלי מוגבלויות, כולל מערכת עזר לכבדי שמיעה.

תאטרון רמת-גן

חיבת ציון 16 | רמת-גן
03-5782553