ראשי | יוצאים מהבית | תאטראות | תיאטרון הספרייה תאטראות

תיאטרון הספרייה

תיאטרון הספרייה (מיסודו של בית צבי, ע"ר) הוקם ב-1984 בתמיכתם של עיריית רמת-גן ומשרד החינוך והתרבות, במטרה לשמש במה מקצועית ראשונה לבוגרי בית צבי ופעילותו התקיימה במסגרת עמותת בית צבי. משנת 2002 מתוקצב התיאטרון על-ידי משרד התרבות בנפרד מההקצבה השוטפת לבית צבי, כמו כל תיאטרון ציבורי אחר ונתמך באופן שוטף גם על-ידי עיריית רמת-גן.

מטרותיו העיקריות של תיאטרון הספרייה הן לקיים תיאטרון שהשחקנים והיוצרים שיפעלו במסגרתו יהיו בין היתר, אך לא רק, תלמידי בית צבי ובוגריו, תוך הרחבת פעילות התיאטרון לכל תחום מתחומי אמנויות הבמה.
לצד הבמה המקצועית שמספק התיאטרון לשחקנים וליוצרים צעירים, הוא משמש במה גם לשחקנים ויוצרים וותיקים המחפשים אתגרים וחומרים חדשים ושונים להתפתח ולעסוק בהם.

התיאטרון מעלה מידי שנה מספר הפקות שונות הזוכות לביקורות משבחות בעיתונות המקצועית, לסקירה מחמיאה באמצעי התקשורת ולשבחים הן על התעוזה והן על הביצוע. ההפקות מושכות אליהן קהל מכל הארץ, הנהנה מהתוכן האיכותי. עד היום, כבר למעלה מ-30 שנה, עלו על במת התיאטרון למעלה מ-200 הצגות שונות.


אולמות:


אולם הבית – אולם אהוד מנור, רח' חיבת ציון 16, ר"ג. באולם 118 מקומות ישיבה ונגיש לנכים. מופעים נערכים לעיתים גם באולמות נוספים במתחם בית צבי: אולם גרי בילו, אולם אלי ליאון ותיאטרון רמת-גן.

הנחות לתושבי רמת-גן:


כרטיסים בהנחה לגמלאי רמת-גן ניתן לרכוש ב"גמלאים ונהנים".

תאטרון הספריה

שועלי שמשון 2 | רמת-גן
03-5799290