ראשי | העיר והעירייה | אגפים ומחלקות | אגף תשתיות | מחלקת גנים ונוף | פקיד היערות העירוני | רשיונות פקיד היערות | רשיונות לביצוע כריתה/העתקה 2019 רשיונות פקיד היערות

רשיונות לביצוע כריתה/העתקה 2019

שם הרחוב

מתאריך – עד תאריך

ניתן להגיש ערעור עד 

סוג העצים

שם בעל הרשיון

סיבת הכריתה

הבקשה

דרך לוד 5
כריתה
19.9.19-31.8.21 18.9.19 קזוארינה שבטבטית- 1 חיים דרור מחלת עץ הקלק לרישיון
הבנים 9 כפר אז"ר
כריתה
26.9.19-29.7.21 25.9.19 תפוח תרבותי- 1
הדר הלימון- 1
ערן סגל בניה הקלק לרישיון
המתמיד 37
כריתה
19.9.19-31.8.21 18.9.19 קזוארינה שבטבטית- 1 שרון חיון מחלת עץ הקלק לרישיון
חצור 18
כריתה
19.9.19-29.7.21 18.9.19 גרווילאה חסונה- 1
בוהיניה מגוונת- 1
סיגלון עלה- מימוזה- 1
פיקוס השדרות- 2
עמית שלומית בניה הקלק לרישיון
שד' האורנים 2
כריתה
16.9.19-31.8.21 15.9.19 ברוש מצוי- 2 מרכז ספורט רמת אפעל מחלת עץ הקלק לרישיון
השר משה 63
כריתה
23.9.19-29.7.21 22.9.19 אדרכת מצויה- 1 ליאור אמרוסי בטיחות הקלק לרישיון
זלמן שז"ר 63
כריתה
23.9.19-29.7.21 22.9.19 סייגרוס רומנזוף- 1 סקיבה סמדר בניה הקלק לרישיון
לוחמי סיני 17-15
כריתה
19.9.19-31.8.21 18.9.19 קליסטמון תרוג- 1
ושינגטוניה חסונה- 1
פיקוס הגומי- 1
ברוש פורטוגלי- 1
בית וגג רח' לוחמי סיני בע"מ בניה הקלק לרישיון
פארק לאומי מגרש כדורעף
כריתה
10.9.19-30.6.21 9.9.19 איקליפטוס המקור- 1 פארק לאומי עץ מת הקלק לרישיון
התפוצות 78א
כריתה
17.9.19-30.6.21 16.9.19 גואיבה מצויה- 2 איתן לוי בניה הקלק לרישיון
השלושים ושלושה 7ב
כריתה
10.9.19-30.6.21 9.9.19 קזוארינת השדות- 1 שמאי רשטיק בטיחות הקלק לרישיון
פארק לאומי
כריתה
10.9.19-29.7.21 9.9.19 תמר מצוי- דקל- 2
תמר קנרי- 1
אורן קפריסאי- 1
גיל שיבולי עץ מת הקלק לרישיון
גן דוד 5
כריתה
10.9.19-30.6.21 9.9.19 פיקוס השדרות- 1
ושינגטוניה חסונה- 2
גרווילאה חסונה- 1
מליה מוראד בטיחות הקלק לרישיון
רוחמה 12
כריתה
17.9.19-29.7.21 16.9.19 מנגו הודי- 1
תמר מצוי-דקל- 1
הדר החושחש- 2
רוחמה 12 ר"ג בניה הקלק לרישיון
יוסף צבי 37
כריתה
16.9.19-29.7.21 15.9.19 הדר החושחש- 1 טל שפיגלמן בניה הקלק לרישיון
המרגנית 27
כריתה
8.9.19-30.6.21 7.9.19 פיקוס השדרות- 2 בנימין לוין בטיחות הקלק לרישיון
בן גוריון 122
כריתה
1.9.19-29.7.21 31.8.19 אזדרכת מצויה- 2 רן לפלר בטיחות הקלק לרישיון
ארנון 2
כריתה
5.9.19-30.6.21 4.9.19 ושינגטוניה חסונה- 2 משה נמדר בטיחות הקלק לרישיון
מחנה תל השומר
כריתה
3.9.19-30.6.21 2.9.19 איקליפטוס המקור- 37 אלכס סידלר עץ מת הקלק לרישיון
המרגנית 1-5
כריתה
2.9.19-16.10.19 1.9.19 פיקוס השדרות- 2 בנימין לוין עץ מת הקלק לרישיון
רימלט 7
כריתה
9.9.19-30.6.21 8.9.19 צאלון נאה- 3 החברה הכלכלית לפיתוח ר"ג בניה הקלק לרישיון
בית אל 7
כריתה
9.9.19-30.6.21 8.9.19 גרווילאה חסונה- 1 אלי אלמוזינו בטיחות הקלק לרישיון
הגלגל 89
כריתה
5.9.19-29.7.21 4.9.19 דקל ושינגטוניה חוטית- 1 יאיר זמיר בטיחות הקלק לרישיון
ד"ר כהן 16
כריתה
22.8.19-30.6.21 21.8.19 גרווילאה חסונה- 1 אריה שטרמר מחלת עץ הקלק לרישיון
שאר ישוב 2
כריתה
12.8.19-30.6.21

11.8.19

ברכיכיטון אדרי- 1 רן סולימן מחלת עץ הקלק לרישיון
הגת 8
כריתה
12.8.19-30.6.21 11.8.19 פיקוס השדרות- 2
אזדרכת מצויה- 2
בנייני משולמי בניה הקלק לרישיון
בן גוריון 9 כ"א
כריתה
12.8.19-30.6.21 11.8.19 אגוז לבן- 1 אסנת לוקסנבורג מחלת עץ הקלק לרישיון
בנימין 9
כריתה
19.8.19-30.6.21 18.8.19 ברוש מצוי- 1 גילי הס מחלת עץ הקלק לרישיון
האטד 2
כריתה
19.8.19-30.6.21 18.8.19 פיקוס השדרות- 1 גילי ערבה בניה הקלק לרישיון
תרצה 15 ב
כריתה
7.8.19-30.6.21 6.8.19 שלטית מקומטת - 1 ערן מאורי בטיחות הקלק לרישיון
ספיר יוסף 32
כריתה
7.8.19-30.6.21 6.8.19 תמר מצוי- דקל- 1 שרון גוטיינר בטיחות הקלק לרישיון
שדרות ירושלים 75 פינת תרצה
כריתה
5.8.19-30.6.21 4.8.19 אזדרכת מצויה- 2 כנען 38 בע"מ בניה הקלק לרישיון
אחד העם 55
כריתה
29.7.19-30.6.21 28.7.19 אזדרכת מצויה- 1 נסרין כהן בטיחות הקלק לרישיון
הגאון אליהו 23
כריתה
28.7.19-30.6.21 27.7.19 ברכיכיטון אדרי- 1 רן סולימן מחלת עץ הקלק לרישיון
גדעון 28
כריתה
25.7.19-30.6.21 24.7.19 קזוארינה שבטבטית- 8 אריה קוטלר בניה הקלק לרישיון
גבעתי 41
כריתה
30.7.19-30.6.21 29.7.19 מייש דרומי- 1
קתרוסית מרובעת- 1
פלפלון דמוי- אלה- 1
קליסטמון הנצרים- 1
אהד גליקסמן בניה הקלק לרישיון
גן אברהם אזור צפון מזרחי
כריתה
18.7.19-30.6.21 17.7.19 איקליפטוס המקור- 1 גיל שיבולי עץ מת הקלק לרישיון
הסרן דב 9
כריתה
25.7.19-25.7.19 24.7.19 אראוקריה רמה- 1 שרה אלתרמן בטיחות הקלק לרישיון
חבקוק 10
כריתה
21.7.19-30.6.21 20.7.19 סייגרוס רומנזוף- 3 שמחון גיל בטיחות הקלק לרישיון
פארק לאומי שער תות
כריתה
18.7.19-30.6.21 17.7.19 תות לבן- 1 גיל שיבולי בטיחות הקלק לרישיון
פארק לאומי מתחם שיטור
כריתה
25.7.19-30.6.21 24.7.19 אראוקריה רמה- 1 גיל שיבולי בטיחות הקלק לרישיון
הגאון אליהו 10
כריתה
25.7.19-30.6.21 24.7.19 קזוארינה שבטבטית- 1 פנינה אוסטרו סכנה בריאותית לציבור הקלק לרישיון
המעגל 48
כריתה
17.7.19-30.6.21 16.7.19 פיקוס השדרות- 1 חיים ינאי בטיחות הקלק לרישיון
המאירי 22
כריתה
16.7.19-31.10.19 15.7.19 ברוש מצוי- 1 רות פייגלין בטיחות הקלק לרישיון
אחמאיר 13א
כריתה
23.7.19-30.6.21 22.7.19 דקל ושינגטוניה חוטית- 1 רונן שהרבני בטיחות הקלק לרישיון
משה שרת 6
כריתה
18.7.19-30.6.21 17.7.19 תמר קנרי- 3
אזדרכת מצויה- 1
ושינגטוניה חסונה- 1
בראד פינצ'וק בניה הקלק לרישיון
תל חי
בי"ס אביגור
כריתה
11.7.19-30.6.21 10.7.19 קזוארינה שבטבטית- 2 קהילה אבי - מחלקת חינוך עץ מת הקלק לרישיון
הגלגל 44, בי"ס הילל
כריתה
11.7.19-30.6.21 10.7.19 קזוארינה שבטבטית- 1 קהילה אבי עץ מת הקלק לרישיון
הפודים 50
כריתה
17.7.19-30.6.21 16.7.19 תמר קנרי- 2
ברכיכיטון  אדרי- 1
חיים דוד בניה הקלק לרישיון
אחד העם 10
כריתה
10.7.19-30.6.21 9.7.19 איקליפטוס המקור- 1 בנצי בן נמר בטיחות הקלק לרישיון
דרך מוטה גור (מתחבר לכביש 461)
כריתה
8.7.19-27.5.21 7.7.19 איקליפטוס בהיר- קליפה- 15
איקליפטוס המקור- 12
אלביציה צהובה- 3
קריוטה נאה- 7
ושינגטוניה חסונה- 3
פיקוס השדרות- 1
חב' נתיבי איילון בניה הקלק לרישיון
גדעון גן ילדים מס' 42
כריתה
9.7.19-16.6.21 8.7.19 קזוארינת השדות- 8
סיסם הודי- 1
פיקוס השדרות- 2
אריה קוטלר בניה הקלק לרישיון
דרך מוטה גור (המתחבר לכביש 461)
העתקה
8.7.19-27.5.21 7.7.19 חרוב מצוי- 1 חב' נתיבי איילון בניה הקלק לרישיון
דן שומרון-מנדס מעבר שצ"פ
כריתה
7.7.19-27.5.21 6.7.19 אזדרכת מצויה- 1 אלוני עדי בניה הקלק לרישיון
דרך אבא הילל 57
כריתה
27.6.19-27.5.21 26.6.19 אזדרכת מצויה- 1 מזור לימור מחלת עץ הקלק לרישיון
גן אלקס
כריתה
27.6.19-27.5.21 26.6.19 סיסם הודי- 1 מליה מוראד עץ מת הקלק לרישיון
אצ"ל 7
כריתה
11.7.19-10.8.19 10.7.19 ברכיכיטון אדרי- 1 רן סולימן בטיחות הקלק לרישיון
בן אליעזר 61
כריתה
27.6.19-27.5.21 26.6.19 ספיון דו-גוני- 1 רן סולימן עץ מת הקלק לרישיון
גן בראשית פרנקפורטר
כריתה
27.6.19-27.5.21 26.6.19 אזדרכת מצויה- 1 בנימין לוי מחלת עץ הקלק לרישיון
רמבה 7
כריתה
2.7.19-27.5.21 1.7.19 אזדרכת מצויה- 1 דן פינטו בטיחות הקלק לרישיון
כביש 461
כריתה
27.6.19-27.5.21 26.6.19 איקליפטוס המקור- 12
ברכיכיטון צפצפתי- 2
פיקוס בנימינה- 2
תמר קנרי- 1
רון מצר בניה הקלק לרישיון
המתמיד 37
כריתה
23.6.19-27.5.21 22.6.19 קזוארינה שבטבטית- 1 שרון חיון עץ מת הקלק לרישיון
המתמיד 37
כריתה
25.6.19-27.5.21 24.6.19 קזוארינה שבטבטית- 1 שרון חיון בטיחות הקלק לרישיון
תל חי 19
כריתה
25.6.19-27.5.21 24.6.19 תמר קנרי- 1 אבי גרמוט בניה הקלק לרישיון
חד נס 7
כריתה
25.6.19-27.5.21 24.6.19 ברכיכיטון צפצפתי- 1 אל טרנס מגורים בניה הקלק לרישיון
רזיאל 30, 41
כריתה
25.6.19-27.5.21 24.6.19 ברכיכיטון אדרי- 2 לודריק אבי בניה הקלק לרישיון
רזיאל 30, 41
העתקה
25.6.19-27.5.21 24.6.19 לגרסטרמיה הודית- 1 לודריק אבי בניה הקלק לרישיון
אוניברסיטת בר אילן
כריתה
25.6.19-27.5.21 24.6.19 ברוש מצוי- 1 אוניברסיטת בר אילן עץ מת הקלק לרישיון
רחובות הנהר 12
כריתה
13.6.19-27.5.21 12.6.19 ברכיכיטון אוסטרלי- 2 חיים ינאי מחלת עץ הקלק לרישיון
אהוד 9
כריתה
18.6.19-28.5.21 17.6.19 תמר מצוי- דקל- 1 איציק חיים מחלת עץ הקלק לרישיון
מחנה תל השומר
כריתה
18.6.19-28.5.20 17.6.19 תמר מצוי-דקל- 1 שרה לוי בניה הקלק לרישיון
פבריגט 6
כריתה
9.6.19-3.6.21 8.6.19 סיסם הודי- 1 חיים ינאי בטיחות הקלק לרישיון
חברון 3
כריתה
12.6.19-27.5.21 11.6.19 פיקוס השדרות- 1
אזדרכת מצויה- 1
צאלון נאה- 1
אהוד מררי בניה הקלק לרישיון
מוצא 18
כריתה
12.6.19-27.5.21 11.6.19 תמר מצוי-דקל- 1 משען אושרת בטיחות הקלק לרישיון
השושן 4
כריתה
12.6.19-27.5.21 11.6.19 אראוקריה רמה- 1 איטין נכסים בע"מ בניה הקלק לרישיון
כיכר כנרת
העתקה
3.6.19-27.5.21 2.6.19 זית אירופי- 1 גיל כץ בניה הקלק לרישיון
ששת הימים (סוללה)
העתקה
3.6.19-27.5.21 2.6.19 זית אירופי- 1 גיל כץ בניה הקלק לרישיון
רש"י 12
כריתה
13.6.19-13.7.19 12.6.19 תמר קנרי- 1
פיקוס השדרות- 1
חב' שוסטר בע"מ בניה הקלק לרישיון
רש"י 12
העתקה
6.6.19-27.5.21 5.6.19 זית אירופי- 2 חב' שוסטר בע"מ בניה הקלק לרישיון
אלכסנדרוני 27
כריתה
5.6.19-27.5.21 4.6.19 אורן- 1 טליה אלמליח בטיחות הקלק לרישיון
נחמיה תמרי 1-3
כריתה
5.6.19-27.5.21 4.6.19 שסק יפני- 1
הדר החושחש- 4
פיקוס השדרות- 1
חן רייך בניה הקלק לרישיון
הרא"ה 303
כריתה
5.6.19-27.5.21 4.6.19 שלטית מקומטת- 1 לירוי עלימה בטיחות הקלק לרישיון
יוסף קארו 6
כריתה
30.5.19-27.5.21 29.5.19 רימון מצוי 1
מנגו הודי 2
הדר החושחש 1
דקל ושינגטוניה חוטית
יצחק קרוננבלט בניה הקלק לרישיון
יוסף קארו6
העתקה
30.5.19-27.5.21 29.5.19 רימון מצוי - 1 יצחק קרוננבלט בניה הקלק לרישיון
שד' אברהם 13
כריתה
22.05.19-28.05.21 21.05.19 ברוש מצוי- 1 חיים ינאי בטיחות הקלק לרישיון
שד' הנרקיסים 52
כריתה
22.05.19-20.05.21 21.05.19 ברכיכיטון צפצפתי - 1 חיים ינאי בטיחות הקלק לרישיון
ירושלים 104
כריתה
22.05.19-20.05.21 21.05.19 ברכיכיטון צפצפתי- 2 רן סולימן בטיחות הקלק לרישיון
אצ"ל - גן אלי כהן
כריתה
30.05.19-27.05.21 29.05.19 אורן- 2
קזוארינת השדות- 3
ברוש אריזוני- 2
רן סולימן בטיחות הקלק לרישיון
אבא הלל 68
כריתה
23.05.19-27.05.21 22.05.19 איקליפטוס המקור- 2 חיים ינאי בטיחות הקלק לרישיון
אלוף הניצחון 38
כריתה
26.05.19-27.05.21 25.05.19 קליסטמון תרוג- 1 מרדכי טל בניה הקלק לרישיון
הפודים גן חיה צ'פמן
כריתה
19.05.19-29.04.21 18.05.19 תמר מצוי- דקל- 1 בנימין לוי בטיחות הקלק לרישיון
המצייר 5
כריתה
19.05.19-29.04.21 18.05.19 אורן- 1 צויקל דורי בטיחות הקלק לרישיון
תרע"ד 28
כריתה
13.05.19-29.04.21 12.05.19 גרווילאה חסונה- 1
אזדרכת מצויה- 1
תמר קנרי- 1
דקל וושינגטוניה חוטית- 1
סופר- בן צור- זמיר בניה הקלק לרישיון
מקדונלד 12
כריתה
28.04.19-29.04.21 27.04.19 תמר קנרי - 1 יעקב אשקלון בניה הקלק לרישיון
בנימין 14א
כריתה
14.04.19-14.04.21 13.04.19 ברוש מצוי- 2 אבי יהודה עץ מת הקלק לרישיון
השר משה 36
כריתה
11.04.19-08.04.21 10.04.19 תמר מצוי- דקל כהן סלביה מחלת עץ הקלק לרישיון
רוקח 15א
כריתה
16.04.19-15.04.21 15.04.19 ברוש מצוי- 1 שמואלי עינב בניה הקלק לרישיון
חורשת אקליפטוס דרומית - פארק לאומי ר"ג
כריתה
09.04.19-08.04.21 08.04.19 אקליפטוס במקור (סלקציר 10) גיל שיבולי בטיחות הקלק לרישיון
חצור 10-12
כריתה
15.04.19-08.04.21 14.04.19 תות לבן- 1
פיקוס השדרות- 3
קתרוסית מרובעת- 2
תמר מצוי- דקל- 2
אוריה לינדזן בניה הקלק לרישיון
גדעון 28
כריתה
04.04.19-21.05.19 03.04.19 קזוארינת השדות- 1
קזוארינת השדות- 1
קזוארינת השדות- 1
קזוארינת השדות- 1
שקד מצוי- 1
חיים גיחון בטיחות הקלק לרישיון
תל חי 22
כריתה
03.04.19-31.03.21 02.04.19 תות לבן- 1
סיגלון עלה- מימוזה- 1
קבוצת טלניר יזמות וניהול פרוייקטים בניה הקלק לרישיון
תש"י 1-3
כריתה
07.04.19-28.02.22 06.04.19 איקליפטוס המקור- 1
פלפלון דמוי- אלה- 1
גרווילאה חסונה- 1
תבטיה גדולה- 2
תמר קנרי- 1
אזדרכת מצויה- 1
תאלון נאה- 1
ד. רוטשטיין חב' לבניה ויזום בע"מ בניה הקלק לרישיון
ז'בוטינסקי 108
כריתה
15.04.19-31.12.21 14.04.19 סיסם הודי- 1 חיים ינאי בטיחות הקלק לרישיון
אלוף דוד 176
כריתה
02.04.19-30.12.21 01.04.19 דיפסיס דקרי- 1 דן בלוך מחלת עץ הקלק לרישיון
ביאליק 42
כריתה
26.03.19-31.12.21 25.03.18 ברוש מצוי- 1 חיים ינאי בטיחות הקלק לרישיון
ואדי כופר (צמוד לכביש 4)
כריתה
02.04.19-31.12.21 01.04.19 תות לבן- 1 רן סולימן עץ מת הקלק לרישיון
מוריה 13
כריתה
31.03.19-31.12.21 30.03.19 אזדרכת מצויה- 2
ברוש מצוי- 2
צליח רוטשילד בניה הקלק לרישיון
מוריה 13
העתקה
31.03.19-31.12.21 30.03.19 פיקוס הגומי- 2 צליח רוטשילד בניה הקלק לרישיון
שרה אהרונסון 42
כריתה
21.03.19-31.12.21 20.03.19 ברוש מצוי- 8 רמי קליין בטיחות הקלק לרישיון
אחימאיר אב"א 1 חלקה 149
כריתה
31.03.19-31.12.21 30.03.19 תמר מצוי-דקל- 4
ברוש מצוי-1
ארכיתמר אלכסנדרה- 12
דיפסיס דקרי- 3
טליה נחמן בניה הקלק לרישיון
החי"ל 15
כריתה
25.03.19-28.02.21 24.03.19 ברוש מצוי- 2 רועי רובינשטיין בניה הקלק לרישיון
הבילויים 10,12
כריתה
20.03.19-28.02.21 19.03.19 סיגלון עלה-מימוזה- 3
שסק יפני- 2
הדר החושחש- 4
סיסם הודי- 1
אזדרכת מצויה- 1
פלפלון דמוי אלה- 2
קליסטמון- 4
פיקוס בנגלי- 1
אילנתה בלוטית- 1
קרן ק.ר. נדל"ן בניה הקלק לרישיון
בן יוסף 7
כריתה
19.03.19-28.02.21 18.03.19 פלומריה ריחנית- 1
הדר האשכולית- 4
שסק יפני- 1
אראוקריה רמה- 1
פסי אברהם בניה הקלק לרישיון
הבנים 17
כריתה
13.03.19-28.02.21 12.03.19 פיקוס השדרות- 2
הדר החושחש- 1
משהב חברה לשכון בניה הקלק לרישיון
הבנים 17
העתקה
13.03.19-28.02.21 12.03.19 זית אירופי- 1 משהב חברה לשכון בניה הקלק לרישיון
רחובות הנהר 19
כריתה
04.03.19-28.02.21 03.03.19 ברוש מצוי- 1 בנימין לוי מחלת עץ הקלק לרישיון
הפרגים 9
כריתה
27.02.19-25.02.21 26.02.19 דקל ושינגטוניה חוטית- 1 אסתר שחר מחלת עץ הקלק לרישיון
לוחמי סיני 4
כריתה
27.02.19-25.02.21 26.02.19 אזדרכת מצויה- 1 חיים ינאי בטיחות הקלק לרישיון
מצדה 27 שד' יום כיפור
כריתה
24.02.19-31.01.21 23.02.19 אזדרכת מצויה- 1 ביטון יהודה עץ מת הקלק לרישיון
הירדן 85
כריתה
24.02.19-31.01.21 23.02.19 ברוש מצוי- 4 ד.ד נדל"ן הירדן רמת גן בניה הקלק לרישיון
התפוצות 49
כריתה
28.02.19-25.02.21 27.02.19 פיקוס קדוש- 1
זית אירופי- 1
אבני דרך אוצר בע"מ בניה הקלק לרישיון
בן צבי 51
כריתה
25.02.19-25.02.21 24.02.19 פיקוס הגומי- 1
פלפלון דמוי-אלה- 1
יניב בן טובים בניה הקלק לרישיון
שדרות הצבי
כריתה
24.02.19-24.02.21 23.02.19 תות שחור- 3 החברה הכלכלית לפיתוח רמת-גן בניה הקלק לרישיון
מוריה 12
כריתה
24.02.19-24.02.21 23.02.19 אזדרכת מצויה- 2 אוזן חנה בטיחות הקלק לרישיון
האחות חיה 8
כריתה
17.02.19-31.01.21 16.02.19 אורן ירושלים- 2 אייל נבות בטיחות הקלק לרישיון
אלוף דוד 79
כריתה
05.02.19-31.01.21 04.02.19 אורן- 1 לינדה יהודה בטיחות הקלק לרישיון
עלומים 40-38
כריתה
10.02.19-31.01.21 09.02.19 תמר מצוי-דקל- 1
פלפלון דמוי אלה- 1
פיקוס הגומי- 1
דקל ושינגטוניה חוטית- 1
פיקוס בנימינה- 1
קליסטמון- 1
אראוקריה רמה- 1
בית וגג ע"י צחי גבאי בניה הקלק לרישיון
קריניצי 99
כריתה
10.02.19-07.02.21 09.02.19 קליסטמון- 1
סיגלון עלה- מימוזה- 1
אזדרכת מצויה- 1
גיא סטוצינר בניה הקלק לרישיון
הרדוף ר"א 1
כריתה
10.02.19-31.01.21 09.02.19 סייגרוס רומנזוף- 1
ברוש מצוי- 8
רימון מצוי-2
ברוש אריזוני- 2
מכנף נאה- 1
סיגלון עלה- מימוזה- 1
דיפסיס דקרי- 1
ליוויסטונה אוסטרלית- 1
ניר ישראלי בניה הקלק לרישיון
סמטת קידרון 4
כריתה
31.01.19-31.01.21 30.01.19 קזוארינה שבטבטית- 1 אורלי בן אור מחלת עץ הקלק לרישיון
בני משה 15
כריתה
30.01.19-28.01.21 29.01.19 תמר מצוי-דקל- 1 נירה נתנאל בטיחות הקלק לרישיון
מרכז זאולוגי רמת-גן
כריתה
28.01.19-28.01.21 27.01.19 קזוארינה שבטבטית- 1 ספארי רמת-גן מ"מ מנכ"ל הספארי בטיחות הקלק לרישיון
תל חי 60
כריתה
31.01.19-31.01.21 30.01.19 תמר מצוי- דקל- 1 ראדקו תמא 38 בע"מ בניה הקלק לרישיון
הגת 9
כריתה
21.01.19-21.01.21 20.01.19 סיסם הודי- 1 בליה מוראד בטיחות הקלק לרישיון
פנחס רוטנברג 87
כריתה
27.01.19-31.01.20 26.01.19 אורן ירושלים- 8
פיקוס השדרות- 13
קתרוסית מרובעת- 1
מכנף נאה- 1
תמר מצוי-דקל- 1
ושינגטוניה חסונה- 2
מכללת רמת-גן בניה הקלק לרישיון
אלוף דוד 124
כריתה
16.01.19-14.01.21 15.01.19 אורן- 1 ביטון יהודה בטיחות הקלק לרישיון
מטולה 4-6
כריתה
15.01.19-31.12.20 14.01.19 פיקוס קדוש- 1 רן סולימן בטיחות הקלק לרישיון
גן אברהם
כריתה
15.01.19-31.12.20 14.01.19 איקליפטוס המקור- 1
אורן- 3
פארק לאומי בטיחות הקלק לרישיון
גן נווה יהושע
כריתה
15.01.19-31.12.20 14.01.19 אלמוגן רחב-עלים- 3 חיים ינאי בטיחות הקלק לרישיון
גן האם
כריתה
22.01.19-31.12.20 21.01.19 אלמוגן רחב-עלים- 5 רן סולימן מחלת עץ הקלק לרישיון
אסף 29
כריתה
13.01.19-31.12.20 12.01.19 פיקוס השדרות- 1
סיגלון עלה- מימוזה- 1
פיקוס בנימינה- 2
אשדר חברה לבניה בניה הקלק לרישיון
יהודית 2
כריתה
10.01.19-31.12.20 09.01.19 ברכיכיטון צפצפתי- 1 בנימין לוין בטיחות הקלק לרישיון
גבעתי 57
כריתה
10.01.19-31.12.20 09.01.19 תמר מצוי-דקל- 1 אמירה אופנהיימר בטיחות הקלק לרישיון