ראשי | יוצאים מהבית | רשת הספריות העירונית | שעות סיפור בספריות העירוניות רשת הספריות העירונית

שעות סיפור בספריות העירוניות





 

ספריה

פרטים

ינואר

פברואר

מרץ

אפריל

מאי

יוני-יולי

מרכזית נוער (רחוב חיבת ציון 16)

מתקיימת בשעה 18:00. מספר: אלכס וינגרט

19.1.20

2.2.20

16.2.20

1.3.20

15.3.20

29.3.20

19.4.20

3.5.20

17.5.20

31.5.20

14.6.20

28.6.20

12.7.20

26.7.20

בית דורון (רחוב הראשונים 1)

מתקיימת בשעה 17:30. מספרת: לימור שושן

21.1.20

4.2.20

18.2.20

24.3.20

 

5.5.20

26.5.20

9.6.20

23.6.20

7.7.20

21.7.20

בית לזרוס (רחוב איינשטיין 16)

מתקיימת בשעה 16:30. מספר: אלכס וינגרט

22.1.20

5.2.20

19.2.20

4.3.20

18.3.20

22.4.20

6.5.20

20.5.20

3.6.20

17.6.20

1.7.20

15.7.20

בורוכוב (רחוב עוזיאל 115)

מתקיימת בשעה 17:30. מספרת: טל צדקוני די נור

22.1.20

5.2.20

19.2.20

4.3.20

18.3.20

22.4.20

6.5.20

20.5.20

3.6.20

17.6.20

1.7.20

15.7.20

בית רוזן (רחוב ביאליק 89)

מתקיימת בשעה 17:30. מספרת: ג'ני מילר

27.1.20

10.2.20

23.3.20

6.4.20

18.5.20

1.6.20

15.6.20

29.6.20

27.7.20

גאולים (רחוב גאולים 8)

מתקיימת בשעה 17:30. מספרת: לימור שושן

28.1.20

11.2.20

25.2.20

17.3.20

31.3.20

 

19.5.20

2.6.20

16.6.20

30.6.20

14.7.20

28.7.20

גרומן (רחוב סמדר 5)

מתקיימת בשעה 16:45. מספר: אלכס וינגרט

19.1.20

2.2.20

16.2.20

1.3.20

15.3.20

29.3.20

19.4.20

3.5.20

17.5.30

31.5.20

14.6.20

28.6.20

12.7.20

26.7.20

חרוזים (רחוב חרוזים 2)

מתקיימת בשעה 17:30. מספרת: ג'ני מילר

21.1.20

4.2.20

18.2.20

31.3.20

 

19.5.20

2.6.20

16.6.20

30.6.20

28.7.20

מגדל התמרים (רחוב בן גוריון 48)

מתקיימת בשעה 17:30. מספרת: טל צדקוני די נור

26.1.20

9.2.20

23.2.20

8.3.20

22.3.20

5.4.20

26.4.20

10.5.20

24.5.20

7.6.20

21.6.20

5.7.20

19.7.20

נווה יהושוע (רחוב החולה 17)

מתקיימת בשעה 17:30. מספרת: ג'ני מילר

 

3.2.20

17.2.20

30.3.20

 

4.5.20

25.5.20

8.6.20

22.6.20

6.7.20

קריניצי (רחוב יעקב המשורר 27)

מתקיימת בשעה 17:00.
מספר: אלכס וינגרט

26.1.20

9.2.20

23.2.20

8.3.20

22.3.20

5.4.20

26.4.20

10.5.20

24.5.20

7.6.20

21.6.20

5.7.20

19.7.20

רמת אפעל (רחוב סמטת היסמין 1)

מתקיימת בשעה 17:00. מספרת: לימור שושן קציר

 

2.2.20

16.2.20

1.3.20

15.3.20

29.3.20

19.4.20

3.5.20

17.5.20

14.6.20

28.6.20

12.7.20

26.7.20

רמת השקמה (רחוב אחד העם 1)

מתקיימת בשעה 17:30. מספרת: ג'ני מילר

28.1.20

11.2.20

24.3.20

 

5.5.20

26.5.20

9.6.20

23.6.20

7.7.20

רמת חן (רחוב אלוף דוד 57)

מתקיימת בשעה 18:00. מספר: אלכס וינגרט

26.1.20

9.2.20

23.2.20

8.3.20

22.3.20

5.4.20

26.4.20

10.5.20

24.5.20

7.6.20

21.6.20

5.7.20

19.7.20

רמת עמידר (רחוב מנדל 11)

מתקיימת בשעה 17:30. מספרת: טל צידקוני די נור

19.1.20

2.2.20

16.2.20

1.3.20

15.3.20

29.3.20

19.4.20

3.5.20

17.5.20

14.6.20

28.6.20

12.7.20

26.7.20