ראשי | יוצאים מהבית | הקומה השנייה יוצאים מהבית

הקומה השנייה


הקומה השנייה הוא מרכז הצעירים של העיר רמת-גן, המספק תנאים נוחים לעבודה או ללימודים עבור צעירים תושבי העיר בגילאי 35-18. בקומה השנייה תוכלו למצוא פינות עבודה,
WI-FI חופשי, מטבחון פתוח ומאובזר, סדנאות ייעודיות לצעירים והרבה אנשים טובים.
 
חזון הקומה השנייה: "מרכז הצעירים מהווה פלטפורמה עבור צעירי העיר רמת-גן להתפתחות אישית ולהשפעה על הקהילה והסביבה בה הם חיים".


אירועים ומפגשים חברתיים


כדי ליצור קהילה מגובשת של צעירים בעיר, אנו מאמינים כי יש להעניק להם את התנאים המתאימים. לכן, נערכים בקומה השנייה מפגשים חברתיים רחבים סביב נושאים שונים, כאשר מטרתם העיקרית היא להפגיש צעירים תושבי העיר זה עם זה וליצור קהילת צעירים רחבה. בין האירועים החברתיים שנערכים במקום: ארוחות שישי משותפות, אירועי "דייט ראשון" לרווקים ורווקות, ערבי משחקי קופסה ועוד.

 

הרצאות, סדנאות ועוד


בקומה השנייה מפעילים הרצאות, קורסים וסדנאות בנושאים מגוונים. בנוסף, יכולים צעירי העיר  לקבל ייעוץ אישי בתחומי תעסוקה, קריירה והשכלה גבוהה. הנושאים בהם אנו מתמקדים נוגעים לחייהם של הצעירים בעיר, דוגמת מעורבות ויזמות חברתית, יזמות טכנולוגית, השכלה גבוהה, קריירה, פנאי והעשרה.

דוגמאות להרצאות וסדנאות: 

  • סדנת חינוך פיננסי ושוק ההון, הכנה לעולם העבודה, אקסל ככלי עבודה.
  • הרצאות לצעירים בעלי עסקים עצמאיים - ניהול עמוד פייסבוק עסקי, גיוס כספים למיזמים.
  • הרצאות העשרה - קבלת החלטות, שפת גוף, זוגיות, הורות צעירה.

אירועי שיא


מעבר לאירועים הנערכים במבנה הקומה השנייה, נערכים גם אירועים במרחב העירוני כדי להגדיל את אפשרויות הבילוי ברמת-גן עבור צעירים. בין האירועים:  טקס הענקת מלגות לסטודנטים., מסיבת פורים "פיאסטה", יריד "התחנה השישית" ועוד.