ראשי | מתחברים לקהילה | קידום נשים בעיר מתחברים לקהילה

קידום נשים בעיר

עיריית רמת-גן רואה עצמה מחויבת לסייע לכל הנשים בדרך להצלחה חברתית, כלכלית, אישית וקהילתית. כמו כן, אנו רואים בחשיבות יצירת רשת שיתופית בין נשים למיצוב נשים בעמדות מפתח, בזירה המקומית ולבטא את הכישרונות והרצונות הגלומים בכל אחת ואחת.
 
אנו פועלים להעמקת המודעות הציבורית-מגדרית, עידוד נשים ליציאה לפעולה ואקטיביזם קהילתי עירוני. העירייה פונה לנשים תושבות רמת-גן באשר הן, ומציעה סל שירותים מגוון ורחב, כדוגמת סדנאות העשרה, קורסים לימודיים, הרצאות וכנסי עיון מקצועיים. זאת מתוך ההכרה כי כל אחת תוכל למצוא את תחום העניין שהיא שואפת לטפח ולהעשיר.
 
הרשות המקומית עושה מאמצים כדי להרחיב את הקשר עם התושבות בתחומי העיר רמת-גן וזאת באמצעות קידום מיזמים, קורסים, סדנאות ואירועי תרבות מתמשכים וחד פעמיים הנוגעים למגזרים וסטטוסים שונים של נשים בעיר: אימהות צעירות, נשים בהריון, נשות עסקים קטנים ובינוניים, בנות הגיל השלישי והרביעי, סבתות, אימהות יחידניות ועוד.
 
פעילות קידום נשים המתבצעת בעיר הינה פעילות לרווחת התושבות, כאמור, פעילות תרבותית, פעילות להבנה טובה יותר של עולם העסקים לשם קידום העסק הפרטי של הנשים, כמו להבנת ניהול משק בית במובן הפיננסי היעיל והטוב. כמו כן, פועלת המחלקה להעצמה אישית, קבוצתית, השתייכות חברתית וקהילתית של הנשים בעיר.
 
מטרתנו העיקרית הינה להגיע לכמה שיותר מגזרי נשים וקבוצות בעלות עניין משותף של נשים בעיר, לפתוח בפניהן ערוצי קידום אישי וקבוצתי ע"פ יכולותיהן, צרכיהן ושאיפותיהן. בכך רואה המחלקה עצמה מעניקה שירות למען התושבות.