ראשי | עושים עסקים | החברה הכלכלית לפיתוח רמת-גן עושים עסקים

החברה הכלכלית לפיתוח רמת-גן

  • קובי בן עטר

    מנכ"ל
החברה הכלכלית לפיתוח רמת-גן בע"מ הינה תאגיד עירוני. לאחר מספר שנים ללא פעילות, הוחלט בשנת 2014 על ידי ראש העיר להפעיל מחדש את החברה כגוף הפועל למימוש הפוטנציאל הכלכלי הנרחב הטמון בעיר. החברה מהווה זרוע ביצועית לקידום פרויקטים עירוניים מסוגים שונים, מתוך ראייה עסקית ועל בסיס כלכלי. החברה פועלת מטעם העירייה ובהתאם להחלטות והנחיות הנהלת העיר ודירקטוריון החברה.
 
מקסום הפוטנציאל העסקי של העיר רמת-גן מופנה לפיתוח כלכלי ואורבני של העיר לרווחת תושביה ומבקריה. במסגרת זו, תפעל החברה לפיתוח המרחב הציבורי והתשתיות לניהול מיטבי של נכסי הנדל"ן העירוני. כמו כן, היא תיזום דרכים ליצירת מקורות הכנסה לרשות ותסייע ליזמים לקדם פרויקטים בתחומים אותם מתכוונת הרשות לפתח.
 
העיר רמת-גן היא אחת מ-15 הרשויות הגדולות בישראל ובעלת פוטנציאל עצום ורב בכל התחומים. פוטנציאל הנובע משילוב מנצח של מיקום גיאוגרפי בלב גוש דן, שגשוג כלכלי ואוכלוסייה איכותית בעיר, המושכים אליה מאז ומעולם יזמים רבים בכל התחומים התורמים להתפתחותה וצמיחתה של העיר. עם כניסתו לתפקיד הורה ראש העיר ויו"ר החברה, ישראל זינגר, על הפעלתה מחדש של החברה הכלכלית לפיתוח רמת-גן כגוף הפועל למימוש הפוטנציאל הכלכלי הנרחב הטמון בעיר, לקידומה ולהתפתחותה בתחומים רבים - למען תושבי העיר ולמען כלכלת העיר.
 

החברה הכלכלית לפיתוח רמת-גן

תובל 13 | קומה 2 | רמת-גן
03-7591000
03-5053486