ראשי | העיר והעירייה | אגפים ומחלקות | מנהל בורסה וקידום עסקים אגפים ומחלקות

מנהל בורסה וקידום עסקים

  • אמנון בוץ

    סמנכ"ל חדשנות ומינהלת הבורסה

 

מנהל בורסה וקידום עסקים הוקם בכדי לקדם באמצעות איגוד משאבים עירוניים את כלל הפעילות של העסקים בעיר אשר עומדים בבסיס האיתנות הפיננסית של העיר. המנהל עוסק בניהול, פיתוח ושיווק מתחם הבורסה, מתחם העסקים של רמת-גן, באופן שוטף תוך יישום תפיסה של מרכז תעסוקה ומסחר אשר מתנהל באופן אוטונומי למול מימוש המטרות והיעדים שבהפעלתו אך יחד עם זאת בסינרגיה מוחלטת לכלל הפעילות העירונית אשר התווייתה הוטבעה בתכנית האסטרטגית של העיר. המתחם מקדם את פיתוח המקום אך יחד עם זאת את הקשר למרכז העיר בכל הקשור לפעילות העסקית מסחרית ונתון פתרון גם לתושבים הגרים בתחום הבורסה.

המנהל עוסק גם בקידום ופיתוח תשתיות שיווקיות ומסחריות עבור כלל העסקים ברמת-גן באמצעות "הפורום לעסקים קטנים ובינונים ברמת-גן" המטרה העיקרית היא להנגיש את העסקים ברמת גן לטובת תושבי העיר בבחינת הנגשה פיזית, הטבות מסחריות ואיתנות עסקית. הפעילות מבוצעת באמצעות פעילות רחוב אשר יוצרת חווית קניות, תו איכות לעסקים בעיר, העשרות מקצועיות ושת"פ עם מעוף.

המנהל בפעילותו מקדם ומתחלל את התכנון וההקמה של מרכזי עסקים נוספים בעיר, בצפונה במתחם האצטדיון ובדרומה בחלק המזרחי. קידום המתחמים הוא בהתאם לחזון ראש העיר לפיתוח תשתיות התעסוקה ומסחר בעיר והוא מבוצע בשיתוף כלל הגורמים העירוניים הרלוונטיים בראשות מהנסת העיר ואדריכל העיר וגופי תכנון נוספים. כלל המתחמים מקודמים גם מתוך תפיסה של "ניהול חכם" בשימוש טכנולוגיות וחדשנות אשר מקדמת את יכולת השירות העירוני ושמה את העסקים במרכז. המנהל בהקשר זה עוסק גם בכלל קידום ופיתוח התפיסה של "עיר חכמה" ברמת-גן אשר מקדמת טכנולוגיות וחדשנות באמצעות מרכז יזמות וחדשנות טכנולוגית ופעילות באמצעות אגף מערכות מידע ואשר שמה את האזרח במרכז בהתאם לחזון ראש העיר.

מנהל הבורסה וקדום עסקים מרכז גם את פעילות מנהלת התיאום העירונית לעבודות הרכבת הקלה. התיאום כולל מעקב וסנכרון הפעילות למול העשייה במסגרת הקו האדום של הרק"ל אשר מוקם בציר ז'בוטינסקי ובתיאום התכנון והמשמעות העירונית לקו הסגול בציר אלוף דוד.

מייל לתיאום עבודות הרכבת הקלה: [email protected]

 

מנהל בורסה וקידום עסקים

תובל 13 (בית אמריקה) | קומה 2 | רמת-גן
03-7718300
03-5233889