ראשי | מתחברים לקהילה | כתבות מתחברים לקהילה | הכוח הנשי החזק של רמת-גן

הכוח הנשי החזק של רמת-גן

ועידת און-לייף לנשים, שכר וקריירה התקיימה באוהל התרבות העירוני החדש ובה לקחו חלק נשות מפתח ומנהלות בכירות במגזר הפרטי והציבורי. ראש העיר, ישראל זינגר, נכח באירוע וציין כי צמרת העירייה מתהדרת בשורה של נשים מוכשרות וראויות 


ועידת און-לייף לנשים, שכר וקריירה, בשיתוף עיריית רמת-גן והמשרד לשוויון חברתי, התקיימה ביום שני ה-6 לנובמבר, באוהל שאפיטו שבאיצטדיון רמת-גן. האירוע נערך במטרה לקדם שוויון זכויות מגדרי בפן החברתי, הפוליטי והתעסוקתי באמצעות פאנלים וסדנאות, בהשתתפות נשות מפתח ומנהלות בכירות במגזר הפרטי והציבורי. את הוועידה הנחתה אשת התקשורת לינוי בר גפן ובה לקחו חלק השרה לשוויון חברתי גילה גמליאל, מנכ"לית הרשות לקידום מעמד האישה אוה מדז'יבוז', העיתונאית רינה מצליח, השחקניות מגי אזרזר וליטל שוורץ ואחרות.

בוועידה נכח גם ראש עיריית רמת-גן, ישראל זינגר, שפרס בפני המשתתפות את תפיסת עולמו, לפיה יש להסתכל על העובד, בין אם במערכת ציבורית לבין אם בגוף פרטי, על פי כישוריו ויכולותיו ולא על פי שיוכו המגדרי. הוא ציין כי ערכים אלה עמדו לנגד עיניו עת הרכיב את רשימתו למועצת העיר הנוכחית, שהורכבה באופן שוויוני מגברים ומנשים, ועת מינה לתפקידים בכירים את חברות סיעתו - סגנית ראש העיר ויו"ר הוועדה המקומית לתכנון ובנייה, אביבית מאור-נמרודי, והמשנה לראש העיר ומחזיקת תיק השוויון המגדרי, אדווה פולק.

בהמשך ציין ראש העיר כי צמרת העירייה מתהדרת בשורה של נשים מוכשרות וראויות העומדות בראש אגפי החינוך, ההנדסה, הנכסים, הרכש, השירותים החברתיים וקשרי הקהילה. לסיום הזכיר את עתירת העירייה לבית המשפט וזכייתה בפסק דין תקדימי כנגד פעילות מועדוני החשפנות במתחם הבורסה, והתחייב שהעיר תעמוד על הפסקת תעשיית הניצול באזור.