ראשי | לומדים ומלמדים | כתבות לומדים ומלמדים | מלגות על סך 100 אלף ש"ח הוענקו ל-20 תלמידי תיכון

מלגות על סך 100 אלף ש"ח הוענקו ל-20 תלמידי תיכון

המלגות הוענקו על ידי קרן יעקב רוזן, כאות הערכה לתלמידים על הישגים לימודים, מעורבות בקהילה, נתינה לזולת והצטיינות על כל רבדיה


טקס חלוקת מלגות למצוינות אישית ותרומה חברתית ע"ש יעקב רוזן התקיים ביום רביעי ה-24 במאי בבית רוזן. במהלך האירוע הוענקו מלגות ל-20 תלמידי תיכון, כאות הערכה על הישגים לימודים, מעורבות בקהילה, נתינה לזולת והצטיינות על כל רבדיה. באירוע נכחו מר יעקב רוזן ורעייתו תמר, מר משה רוזן, ראש העיר – ישראל זינגר, נשיא קרן רמת-גן - עו"ד משה מרון, נשיאת מכללת שנקר ושרת החינוך לשעבר - יולי תמיר, מנהלים וצוותי חינוך.

מזה שנים שיעקב רוזן מעניק מלגות לסטודנטים הלומדים בשנקר. השנה הוא הקים את קרן המלגות לתלמידי בתי הספר התיכוניים. הקרן תחלק מידי שנה מלגות למצוינות אישית בסך כולל של 100 אלף ש"ח, כשסך מלגה לתלמיד יעמוד על 5,000 ש"ח. במהלך האירוע חולק לתלמידים ספרו של יעקב רוזן, "לבד בדרכים", המגולל את סיפור הישרדותו בשואה.

יעקב רוזן, מראשוני הקבלנים בעיר, מקדיש כבר מעל לעשור מזמנו וממרצו לעשייה ההתנדבותית, ולתרומה למען הקהילה. בית רוזן, בו נערך הטקס, הנו פרי יצירתו. המקום משמש כמרכז תרבות ופנאי לתושבי העיר ולאחרונה החלו העבודות להקמת הקומה השלישית, אף היא תרומתו של מר רוזן לעיר רמת-גן.