ראשי | מתחברים לקהילה | כתבות מתחברים לקהילה | עיר הגנים זוכרת את ענת אלימלך

עיר הגנים זוכרת את ענת אלימלך

במסגרת אירועי יום האישה ברמת-גן, נערך משחק ידידות בין נבחרת האמנים לנבחרת הנשים של ישראל לזכרה של אלימלך ז"ל, שנרצחה על ידי בן זוגה. בעטו את בעיטת הפתיחה: ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן ושרת התרבות והספורט, מירי רגבאירועי יום האישה 2019 ברמת-גן נחתמו ביום שישי האחרון (8.3.19) במשחק ידידות שנערך לזכרה של ענת אלימלך ז"ל, שחקנית ודוגמנית ישראלית שנרצחה על ידי בן זוגה בשנת 1997. על כר הדשא נפגשו נבחרת האמנים של עובד קראוס ונבחרת הנשים של ישראל, אותה מאמן גיא עזורי.

משחק הכדורגל הסתיים בניצחון גדול של נבחרת האמנים, שהביסה את נבחרת הנשים הלאומית בתוצאה 0:5 משערים של תומר טליאס, עומרי גבאי, קובי בן חמו וצמד של עומרי רון.

באירוע שאורגן על ידי עיריית רמת-גן, ההתאחדות לכדורגל ונבחרת האמנים, נכחו ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן ושרת התרבות והספורט, מירי רגב, שגם התכבדו בבעיטת הפתיחה, מ"מ ראש העיר, ליעד אילני, יו"ר איגוד אמני ישראל, יענקל'ה מנדל ורבים אחרים.

שרת התרבות והספורט, מירי רגב, קראה להפסיק את האלימות נגד נשים והוסיפה: "לרגל יום האישה הבינלאומי, השתתפתי היום במשחק ידידות בין נבחרת הנשים לבין נבחרת האמנים באצטדיון רמת-גן. המשחק התקיים לזכרה של ענת אלימלך ז"ל - שחקנית, זמרת, דוגמנית ולעד מלכת החן שלנו, שנרצחה על ידי בן זוגה. לו היתה ענת בחיים, היא היתה חוגגת בדיוק היום את יום הולדתה ה-45. כמה עצוב וכמה טראגי! די לרצח נשים בידי בני זוגן!"

במשחק צפו תלמידי כיתות ח' מבתי ספר בעיר וקהל רב שהגיע לכבד את זכרה של אלימלך ולומר ביום האישה "לא" מוחלט לאלימות נגד נשים.


 

משחק לזכרה של ענת אלימלך ז"ל