ראשי | מטפחים איכות חיים | כתבות מטפחים איכות חיים | חברת הקורקינטים השיתופים LIME תרחיב את פעילותה כתבות מטפחים איכות חיים

חברת הקורקינטים השיתופים LIME תרחיב את פעילותה

לא עומדים בביקוש: חברת הקורקינטים השיתופים LIME תפרוס עוד מאות קורקינטים ברחבי רמת-גן, זאת בעקבות פנייתו של ראש העיר, כרמל שאמה הכהן

 

בתחילת פברואר פרסה חברת LIME מאות מכשירי קורקינט חשמליים, באזור הבורסה ברמת-גן. מאז צברו הקורקינטים החשמליים פופולריות רבה והם בן הגורמים העיקריים להפחתת עומס התנועה באזור. בסופ"ש האחרון פנה ראש העיר רמת-גן, כרמל שאמה הכהן, ליניב גודר, מנכ"ל החברה, על מנת להגדיל את כמות הקורקינטים הפרוסים בעיר, והחל מיום שלישי הקרוב יפרשו ברחבי העיר עוד מאות קורקינטים של החברה - בעיקר באזור מזרח העיר, החסר בתשתיות של תחבורה ציבורית.


חברת Lime פועלת ביותר מ- 100 ערים ברחבי העולם. ההגעה של Lime בישראל מתרחשת לאחר סבב גיוס נוסף של החברה של 310 מיליון דולר בשווי של 2.4 מיליארד דולר. הקורקינטים של החברה כוללים מערכת GPS חדישה, חיבור אלחוטי של הסמארטפון למערכת הקורקינט וכן נעילה אוטומטית. עלות השכרת קורקינט תהיה 5 שקלים, וכל דקת נסיעה תעלה 50 אגורות.

השירותים זמינים בקלות ובנגישות עם הורדת אפליקציית LIME מחנויות ההורדה. בנוסף, יכולים הנוסעים לעקוב דרך האפליקציה אחר המיקומים שבהם פזורים הקורקינטים ברחבי העיר ולשריין להם קורקינט עד ל- 15 דקות. עמדות האיסוף יפוזרו בפרישה רחבה בעיר להנאת התושבים.


 

הקורקינטים של ליים