ראשי | מתחברים לקהילה | כתבות מתחברים לקהילה | אומרים תודה לוותיקי רמת חן | אומרים תודה לוותיקי רמת חן

אומרים תודה לוותיקי רמת חן

ערב מרגש במיוחד נערך לאחרונה במועדון ותיקי רמת חן, עם קיום טקס הוקרה למתנדבים הפעילים במקום. את הטקס החגיגי הנחתה מנהלת המועדון החדשה, מיכאלה בר.

בשיאו של הערב חולקו תעודות ל-13 אזרחים ותיקים מתנדבים, שהשקיעו וממשיכים להשקיע מזמנם וממרצם למען ולרווחת הקהילה. אמנות פלסטית, חוג צ'י קונג ושירה בציבור – במהלך הערב מתנדבי המרכז לקחו את המיקרופון בזה אחר זה ושיתפו את הקהל הרחב על פועלם המשמעותי המתבצע בכל עת וללא לאות.

בין החברים הנרגשים שהוקרו היתה גם יקירת העיר, הלה רונן, שמכהנת כרכזת תרבות בהתנדבות כבר שלושה עשורים. במהלך האירוע הפתיעו את הלה בשירת יום הולדת ובזר פרחים, לרגל זכייתה באות ההוקרה ולרגל יום הולדתה ה-90 שחל יומיים לפני הטקס.

את החוויה המשפחתית החמה השלימה מקהלת שכונת רמת חן, "שרים בחן", והאומנים אלישע אבשלום ושי טוחנר, שעלו במופע "שריקות וחלילים מסביב לעולם" והרקידו את כל המשתתפים השמחים.

מרכז ותיקי רמת-חן, אשר מציין כבר 32 שנה להיווסדו, הוא חלק מתשתית רחבה של 50 מועדונים לאזרחים וותיקים, הפזורים בכול רחבי העיר. המרכזים מיועדים למבוגרים עצמאיים, מגיל 55 ועד גיל 120, ומשמשים כמסגרת חברתית לבילוי שעות הפנאי של האזרח הוותיק.

 

למידע נוסף על מועדונים חברתיים לאזרחים הותיקים בעיר >