ראשי | העיר והעירייה | הודעות דוברות | כ-1,250 תלמידי י"ב השתתפו בכנס המתגייסים השנתי הודעות דוברות

כ-1,250 תלמידי י"ב השתתפו בכנס המתגייסים השנתי

11 בנובמבר 2018

בשבוע האחרון נערך כנס המתגייסים השנתי בבא"ח 35 ובו לקחו חלק כ-1,250 תלמידי י"ב מתיכוני רמת-גן, שבקרוב יעלו על מדים וישרתו את המדינה. בכנס השתתפו מפקד בא"ח צנחנים - סא"ל אליאב אלבז, מפקד המחנה - רנ"ג ניסים מימון, דליה לין - מנהלת אגף החינוך בעיריית רמת-גן ונציגי האגף, יו"ר ועדת האימוץ - גיא גונן וחברי ועדת האימוץ, מנהלי מחלקות העירייה, מנהלי בתי ספר ומחנכים.

במהלך הכנס קיבלו השמיניסטים הצצה חווייתית וראשונה לעולם המנהיגותי והערכי של צה"ל, הכירו את מבנהו של הבסיס הצבאי, נחשפו לתכנים ייחודים והתוודעו לאמצעי לחימה מתקדמים. זאת לצד תצוגת אש, מופע צניחה ופאנל בהשתתפות קצינים מחטיבות שונות, שהשיבו על שאלות התלמידים לקראת הגיוס. בתום הפעילות התקיים מופע סטנד אפ של הצמד אלי ומריאנו.

זו השנה ה-12 שבסיס האימון של חטיבת הצנחנים בדרום הארץ מארח את בני הנוער המיועדים לשירות צבאי ומחזיר באהבה לעיר המאמצת. רמת-גן היא העיר הראשונה שהחלה במסורת של אימוץ יחידה צבאית. מאז שנת 1954, וביוזמתו של ראש העירייה הראשון אברהם קריניצי, פותחת העיר את ליבה בפני חובשי הכומתות האדומות ומפעילה ועדת אימוץ מיוחדת. כחלק מפעילויות הוועדה, וכמדי שנה בחג החנוכה, צפוי להתקיים מרוץ הלפיד המסורתי בהשתתפות חיילי חטיבת הצנחנים. 


 

כנס מתגייסים

 

לפרטים נוספים: גלי אבני-אורנשטיין, דוברת עיריית רמת-גן 052-2680768; דנה קמחי, עוזרת הדוברת, 052-5394112.