ראשי | יוצאים מהבית | כתבות יוצאים מן הבית | פותחים את הלב בפני חובשי הכומתות האדומות

פותחים את הלב בפני חובשי הכומתות האדומות

מרוץ הלפיד המסורתי התקיים ברמת-גן, העיר המאמצת של חטיבת הצנחנים. ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן:" כולם יודעים שכל מה שצנחנים זה רמת-גן ולהיפך. אנו נחזק את הקשר עם יחידת הצנחנים וניזום שיתופי פעולה חדשים ונוספים"


מאות צנחנים השתתפו במרוץ הלפיד המסורתי, אותו ארגנה מחלקת התרבות של עיריית רמת-גן. האירוע הוזנק ממצפה מודיעין והסתיים ברמת-גן, העיר המאמצת של חטיבת הצנחנים.

החיילים שלקחו חלק במרוץ חלפו דרך ישובים שונים בדרכם לרמת-גן, במסלול שעבר דרך אנדרטת הצנחנים בסמוך לתל נוף ובאזור אור יהודה מכיוון צומת בית דגן וצומת תל השומר. בהמשך הגיעו הצנחנים לפארק דוד מלמדוביץ במרום נווה, כשחניכי מועדון רעות הצטרפו אליהם לריצה חווייתית, עד הגעתם לנקודת הסיום בתיאטרון ראסל.

האירוע החגיגי שנעל את מרוץ הלפיד וכלל מופע של להקת גוונים ומופע מרכזי של הזמרת עינת שרוף, נערך במעמד ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן, מ"מ ראש העיר ליעד אילני, סגני ראש העיר, מפקדי בא"ח צנחנים וחברי ועדת האימוץ.

ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן: "מרוץ הלפיד מתקיים מדי שנה ברמת-גן, במסגרת הפעילות העירונית המשותפת עם חיילי חטיבת הצנחנים, המחזירים באהבה לעיר המאמצת. רמת-גן היא העיר הראשונה שהחלה במסורת של אימוץ יחידה צבאית ומאז שנת 1954, ביוזמתו של ראש העירייה הראשון, אברהם קריניצי, פותחת את ליבה בפני חובשי הכומתות האדומות".


ראש העיר והצנחנים במרוץ הלפיד