ראשי | יוצאים מהבית | כתבות יוצאים מן הבית | חוגגים את חנוכה ברמת-גן

חוגגים את חנוכה ברמת-גן

ברמת-גן מאירים את רחובות העיר וחוגגים את חנוכה עם שלל אירועים מהנים ומשמחים. כולכם מוזמנים לאירועי שכונות חינמיים, מצעד האור של הנוער, מרוץ הלפיד בהשתתפות חיילי חטיבת הצנחנים, סיור לילי לאור עששיות ועוד

 • אירועי חנוכה בשכונות העיר
  כמידי שנה, מציעה עיריית רמת-גן שלל אלטרנטיבות חינמיות (אלא אם צוין אחרת) לפעילויות עם הילדים במהלך חג החנוכה. שכונות העיר יארחו אתכם להדלקת נרות וחלוקת סופגניות לצד אירועי חנוכה מרכזיים: קרקס ברזילאי, תהלוכת לפידים, מופעים שונים, פסטיבלים, הצגות ושלל הפתעות ברוח חג האור.
  רחבי העיר, בין התאריכים 1-9.12, החל מ- 16:30, ללא תשלום (אלא אם צוין אחרת).
  לכל המוקדים והאירועים בשכונות העיר בחג החנוכה >>

הדלקת נרות

 • סיור עששיות לילי
  בית קריניצי חוגג את חג האור ומארח בפסגת הגבעה הגבוהה בעיר את תושבי העיר לסיור עששיות לילי למשפחות לכבוד חג החנוכה. לאור עששיות יגלו המשתתפים את הניסים שהתרחשו ברמת-גן בימי קום המדינה ויפתרו כתב סתרים. הסיור מיועד לגילאי 9-5. מספר המקומות מוגבל. ההשתתפות בסיור מותנית בהרשמה מוקדמת בטלפון 03-6739050. במקרה של יום גשום תתקיים פעילות "חפש את המטמון" בתוך בית קריניצי.
  בית קריניצי, 6.12.18 בשעה 16:30, 30 ש"ח לילד (כולל ערכת יצירה), מבוגר מלווה ללא תשלום.
 • המחזמר "סינדרלה"
  הקלאסיקה הידועה  מגיעה לתיאטרון רמת-גן בחג החנוכה. הפקה רבת משתתפים בהשתתפות תלמידי בית צבי המוכשרים. המחזמר מגולל את סיפורה של סינדרלה, האם החורגת, שתי האחיות המרושעות, הנסיך והנשף המלכותי. לגילאי 5 ומעלה ולכל המשפחה.
  תיאטרון רמת-גן, 29.11.18- 10.12.18 (מועדים מדויקים מפורסמים באתר בית צבי), 80 ש"ח לכרטיס.
 • חנוכה שכולו טבע בספארי רמת-גן
  ספארי רמת-גן מזמין את כל המשפחה להצטרף לחגיגה משפחתית לכבוד חג החנוכה ולהכיר את הטבע העירוני שמסביב. לאורך ימי החג ניתן יהיה ליהנות מתחנות הדרכה שונות, במסגרתן יוכלו המשתתפים לגלות מה קורה כשמוטלת ביצת נשרים בספארי, להכיר את בעלי החיים העירוניים הפעילים בלילה ולחגוג במסיבת חנוכה ענקית עם סופגניות (לפילים), סביבונים ונרות.
  ספארי, 10-5.12.18 בין השעות 16:00-10:30, 74 ש"ח לכרטיס.

  סיור עששיות
 • "מצעד האור" של הנוער
  מצעד האור של הנוער פותח את חגיגות חג החנוכה ברמת-גן יחד עם אלפי משתתפים אשר יאירו את העיר במנורות לד שיחליפו את הלפידים המסורתיים. השנה ייערך המצעד בסימן "איכות הסביבה" ובמהלכו ייצאו המשתתפים בתהלוכות מארבעה מוקדים שונים עד הגעתם לכיכר רמב"ם (אורדע) שם יתקיים טקס חגיגי בשילוב מופע אמנותי.
  רחבי העיר, 27.11.18, בין השעות 20:00-17:00, ללא תשלום.
  לכל הפרטים אודות מסלול התהלוכה המלא>>

 • חנוכה של טבע עירוני במוזיאון האדם והחי
  מוזיאון האדם והחי פותח את שעריו למשפחות בחג החנוכה ומציע מגוון פעילויות, בהן: חדרי בריחה מאתגרים; "טבע מתחת לאף" - פעילות סביב תערוכת הצילומים של עירית דרוב; ביקור מודרך במוזיאון ופעילות לקטנטנים בנושא טבע עירוני.
  מוזיאון האדם והחי, במהלך חופשת החג, 26 ש"ח למבוגר ו-20 ש"ח לילד. חדרי בריחה במחיר מיוחד לחנוכה של 65 ש"ח.
  לכל הפרטים אודות אירועי חנוכה במוזיאון האדם והחי >>
 • חנוכה במרכז משפח"ה
  מרכז משפח"ה למשפחות עצמאיות מזמין הורים וילדים ל"סופגי מספרת על מנהגי חנוכה" - מופע ברוח החג, בשילוב הדלקת נרות ושירים.
  מרכז משפח"ה, 3.12.18 בשעה 17:00, 15 ש"ח למשפחה.
  לפרטים נוספים על אירועי חנוכה במרכז משפח"ה >>
 • מרוץ הלפיד
  מרוץ הלפיד המסורתי יחתום את אירועי חג החנוכה ברמת-גן ובמסגרתו חיילי חטיבת הצנחנים יצאו לריצה חווייתית משותפת יחד עם תושבי העיר. המסלול יתחיל במצפה מודיעין ויסתיים ברמת-גן. בתום המרוץ יערך בתיאטרון ראסל טקס במעמד ראש עיריית רמת-גן, מפקדי בא"ח צנחנים וחברי ועדת האימוץ, בשילוב מופע מרכזי של הזמרת עינת שרוף.
  הזנקה ממרום נווה, 10.12.18 בשעה 16:00, ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום.

מצעד הלפיד