ראשי | מתחברים לקהילה | כתבות מתחברים לקהילה | שירותי גישור לקהל העסקי

שירותי גישור לקהל העסקי

סכסוך עם שותף או בעל עסק? אי הסכמה בקשר לחוזה? מחלוקת עם לקוח? מרכז גישור ודיאלוג בקהילה יסייע לכם למנוע התדרדרות ביחסים ולהגיע לפתרונות מוסכמים במגוון נושאיםמחלוקות, חוסר סבלנות, אי הסכמה ופגיעה בזכויות. קונפליקטים הם חלק בלתי נפרד מחיינו, אך בשנים האחרונות חלה הקצנה באופי השיח הציבורי בחברה הישראלית. ברמת-גן פועל במשך כל השנה מרכז גישור ודיאלוג בקהילה, לישוב מחלוקות וסכסוכים בנושאים מגוונים בקרב תושבי העיר. בין הנושאים: שכנים, צרכנות, חוזים, ועד בית, תכנון ובניה, עסקים, יחסי עבודה וכל תחום שאינו ענייני משפחה. המרכז מנוהל על ידי עו"ד ומגשרת ריקי כספי ופועל באמצעות צוות מגשרים מנוסים, המוביל אותו כשרות עירוני מקצועי.

מהו גישור?
הליך ליישוב מחלוקות מרצון, מנוהל על ידי מגשר ניטרלי ומקצועי, המסייע לצדדים ולנהל ביניהם משא ומתן ולהגיע לפתרון המוסכם עליהם בחיסיון, ביעילות ותוך חיסכון בעלויות. למגשר אין סמכות להכריע או לכפות על הצדדים פתרון. ההסדר הנחתם בתום הגישור מחייב את הצדדים.

חדש: הליך גישור גם לקהל העסקי!
סכסוך עם שותף או בעל עסק? אי הסכמה בקשר לחוזה, תשלום או כל נושא אחר? מצויים במחלוקת עם ספק או לקוח? פגעו בזכויותיכם בעבודה? אנחנו פה כדי לסייע לכם למנוע התדרדרות ביחסים ומעורבות בתביעות ולשמר לקוחות, שיתופי פעולה עסקיים ומוניטין. הסדר הגישור ניתן להגשה לבית המשפט לקבלת תוקף פסק דין.

מעוניינים ליישב סכסוך?
תושבי רמת-גן מוזמנים לקבל שירות במרכז גישור ודיאלוג בקהילה, רחוב ביאליק 32. לפניות: עו"ד ומגשרת ריקי כספי, מנהלת המרכז, טלפון: 03-6712820/03-6292125, פקס: 03-6712190, כתובת מייל: [email protected]. ההגעה בתיאום מראש בלבד.