ראשי | מטפחים איכות חיים | כתבות מטפחים איכות חיים | מהפכת האופניים ברמת-גן יוצאת לדרך כתבות מטפחים איכות חיים

מהפכת האופניים ברמת-גן יוצאת לדרך

רוצים ליהנות מדיווש נוח, מהיר, ספורטיבי וידידותי לסביבה? רמת-גן עולה על אופניים וגאה להציג בפניכם את "עלון תכנון מפת שבילי האופניים", בדרך למהפכת התנועה הדו גלגלית בעיר


רמת-גן עולה על אופניים: לאחר תקופה ארוכה של תכנון והיערכות, מצויה העיר בשיאה של מהפכת שבילי אופניים. עם כניסתו לתפקיד, ראש עיריית רמת-גן, ישראל זינגר, התחייב להקים מערך שבילי אופניים שיחבר את חלקי העיר השונים, יסייע לתושבים לנוע בקלות ויוביל לצמצום השימוש בכלי רכב ולצמצום זיהום האוויר. בהנחיית ראש העיר, הכינה העירייה תכנית אב לשבילי אופניים, שתכלול בתוכה את השבילים אשר יהוו חלק מאוטוסטרדת האופניים של כלל גוש דן. צירים אלו הינם בעלי פוטנציאל שימוש גבוה וישמשו כמקשרים בין מספר רשויות מקומיות. כמו כן, תסלול העירייה שבילים נוספים שיקשרו בין כל חלקי העיר ויאפשרו תנועה נוחה וקלה באמצעות אופניים עבור תושבים הנעים בתוכה. סלילת השבילים תצטרף ליוזמה קיימת של התקנת תחנות "תל-אופן" בפריסה עירונית נרחבת. הכל במטרה לאפשר לכם ליהנות מאופציה נוחה, מהירה, ספורטיבית וידידותית לסביבה כדי לנוע ממקום למקום.

על מנת שתוכלו להתעדכן בשלבי מהפכת האופניים העירונית, הכנו עבורכם את "עלון תכנון מפת שבילי האופניים החדשים בעיר". בעלון תמצאו מידע על מיקומם של מסלולי האופניים ותחנות תל האופן, כולל מיקומים מדויקים על גבי מפה ולוחות זמנים לביצוע. כמו כן, ניתן למצוא בעלון פרטים על חוק האופניים שנכנס לתוקפו בחודש אוקטובר 2017. אנו מזמינים אתכם להצטרף למהפכת התנועה הדו גלגלית בעיר ומאחלים לכם רכיבה בטוחה ומהנה ברחבי העיר.