ראשי | יוצאים מהבית | כתבות יוצאים מן הבית | אלפים השתתפו בפסטיבל הספרים של רמת-גן

אלפים השתתפו בפסטיבל הספרים של רמת-גן

פסטיבל הספרים של רמת-גן נפתח בתחילת חודש יוני בשלל מוקדים ואירועים ברחבי העיר: הפנינג ויריד בכיכר רמב"ם, ערב לדינו עם גיא זוארץ, ערבי ספרות בבית קרינצי ואירועים מגוונים בספריות ברחבי העיר. צפו בתמונות מהחגיגות


רמת-גן ציינה את שבוע הספר העברי בפסטיבל הספרים ברחבי העיר יחד עם אלפי תושבים שיצאו מהבית ונהנו משלל אירועי תרבות. פסטיבל הספרים של רמת-גן התקיים בין התאריכים 6-14.06.18 במספר מוקדים ברחבי העיר והציע חגיגה ספרותית לכל גיל.

כיכר רמב"ם חגגה עם כל המשפחה ביריד ענקי במשך שבוע שלם ונהנתה ממגוון דוכני ספרים, שעות סיפור שכללו את מיטב הקלאסיקות מהילדות: האריה שאהב תות, מיץ פטל, שמוליק קיפוד ועוד, הצגות ילדים כמו גילי בא לבקר, אליסה בארץ הפלאות, שלגיה ותפוח האושר, מטוסי העל ופיטר פן, שלל סדנאות יצירה שנפרשו ברחבי הכיכר ומתחם הפרחת בועות ענק.

בבית קריניצי חגגו בערבי ספרות ייחודיים עם שרי אלפי ניצן ששוחחה על הרגעים בחייה שהובילו לכתיבת ספרה הראשון "כדאי שתשבי" ונאווה עתיק מקמל שאפשרה הצצה אל אחורי הקלעים של כתיבת ספרה "יד אחות" המגולל את חייה של רחל המשוררת.

בתיאטרון רמת-גן אירחו את גיא זוארץ לערב לדינו מרגש המתאר מסע שורשים בעקבות סיפורי משפחתו. בספריות ברחבי העיר, ציינו את שבוע הספר העברי וחודש הקריאה במגוון הרצאות מרתקות כשבניהן פאנלים ספרותיים בנושא כתיבה ויצירה ואורי פינק לילדים ולנוער.