ראשי | יוצאים מהבית | כתבות יוצאים מן הבית | חפש את המטמון בפארק הלאומי

חפש את המטמון בפארק הלאומי

הפארק הלאומי, הפארק הדיגיטלי הראשון בישראל, מזמין אתכם לחפש את המטמון ברחבי הפארק!


הפארק הלאומי מעניק לכם אפשרות לנווט, לשחק וללמוד, תוך כדי תנועה, דרך מסע אינטראקטיבי ומגבש על מסך הנייד שלכם. מורידים את האפליקציה "Totem Time" ומתחילים לחפש את מטמון הפארק!


מה אתם יודעים על גן הפסלים? מה שמעתם על ספריית ההשאלה? וברוח המונדיאל - מי נחשב לשחקן הכדורגל הטוב בעולם, לפני מסי? החל מה-29.6.18 הפארק הלאומי הופך לפארק דיגיטלי ומאפשר לכם לגלות את פינות החמד והקסם המסתתרות בו במשחק ניווט ייחודי.

הפארק הלאומי מזמין את כל המשפחה לנווט, לשחק ולחפש את המטמון באמצעות מסע אינטראקטיבי על מסך הנייד שלכם. כל המשתתפים חוקרים את הפארק דרך אתגרים, חידות, זיהוי תמונות, צילום, מציאות וירטואלית ועוד. כל טוטם דיגיטלי שמוצאים מחבר אתכם לנקודת ציון בפארק וחושף בפניכם מידע רלוונטי המוצג באמצעות טקסט, וידיאו או אודיו, לחוויית ביקור מסקרנת ומפתיעה.

 

כמה צעדים פשוטים וגם אתם יכולים להיות חלק מצוות הניווט!

  • מגיעים לפארק הלאומי ברמת-גן
  • מורידים את אפליקציית TOTEM TIME בחינם!
  • מתחילים לשחק!

המנצח הוא מי שאסף את כל הטוטמים ומצא את כל החידות המוסתרות בפארק.

כמו הכניסה לפארק, גם האפליקציה חופשית לשימוש, ללא עלות, לשירותכם והנאתכם. משחק הניווט הדיגיטלי, הראשון בארץ, מהווה נדבך נוסף מפעילות הפארק הלאומי, ששם לו למטרה לקדם אורח חיים של תרבות, ספורט ופנאי במרחב הירוק. כלל המבקרים מוזמנים להכיר את הפארק באמצעות הרגליים ולקחת חלק במשחק תחרותי, המפעיל את כישורי הניווט, ומאפשר לרכוש ידע בהרפתקה חינמית ומהנה.

המשחק מיועד לגילאי 6 ומעלה (ישנה אפשרות לשחק בקבוצות).
ניתן לשחק בכל שעות היום, מכל נקודה בפארק, במגוון שפות ודרגות קושי.

 

הפארק הלאומי ברמת-גן, החל מה-29 ביוני

 

להורדת האפליקציה ב- Google Play >
 

להורדת האפליקציה ב- App Store >