ראשי | העיר והעירייה | תאגידים עירוניים | קרן רמת-גן לחינוך ותרבות (ע"ר) | פעילויות הקרן | חנוכת גן קובי פעילויות הקרן

חנוכת גן קובי

הגינה המחודשת בשכונת רמת-חן כוללת פינת הנצחה לזכרו של קובי מילשטיין ז"ל, שנהרג לפני שלוש שנים בתאונה טראגית, עת שרכב על אופניו. ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן: "אין לי ספק כי חייו יימשכו בליבם של המבקרים הרבים שיפקדו את הגן ושכל חיוך שיעלה על פניהם של הילדים המשתובבים בו ימשיך את שמחת חייו של קובי"

 

בשבוע שעבר נחנכה גינת קובי המחודשת בשכונת רמת-חן. את עבודות השיקום הנופי ביצעו עובדי מחלקת גנים ונוף ואלו כללו תוספת של כניסה חדשה לגן, שתילת עצים, התקנת ספסלים ואלמנטים פיסוליים, תאורה חדשה ומתקני פעילות לילדים. טקס חנוכת הגינה המחודשת נערך בשישי האחרון (25.1.19) בנוכחות בני משפחתו של קובי מילשטיין ובמעמד ראש העיר, כרמל שאמה הכהן.

גינת קובי הוקמה בסיוע תרומת המשפחה ובשיתוף העירייה וקרן רמת-גן לחינוך ותרבות (ע"ר). במסגרת החידושים שהתבצעו, התווספה פינת הנצחה לזכרו של קובי ז"ל, שנהרג לפני שלוש שנים בתאונה טראגית, עת שרכב על אופניו. קובי התגורר ברמת-חן מאז היותו בן 7 והיה חלק בלתי נפרד מהנוף השכונתי. במקביל לעיסוקו במקצוע הגננות, הוא היה מוכר בשכונה ובקהילה בזכות אהבתו לזולת ונתינתו התמידית. קובי פתח את ליבו והושיט יד לכל מי שהיה זקוק לכך, בין אם זה אבא שרצה לחגוג בר מצווה לבנו וידו אינה משגת ובין אם זה קשיש בודד שהיה זקוק לחברה ולעזרה.

 

ראש העיר, כרמל שאמה הכהן: "לא היה מקום נכון וראוי יותר להנציח את זכרו של קובי, זכרו לברכה, מאשר כאן, במקום בו צומחים חיים. אני מברך את המשפחה על היוזמה ועל הרצון לעשות למען אחרים, גם בתוך הצער הפרטי הכבד כל כך. אין לי ספק כי חייו יימשכו בליבם של המבקרים הרבים שיפקדו את הגן ושכל חיוך שיעלה על פניהם של הילדים המשתובבים בו ימשיך את שמחת חייו של קובי".


 

ראש העיר, כרמל שאמה הכהן, עם בני המשפחה בגן קובי