ראשי | מתחברים לקהילה | כתבות מתחברים לקהילה | יחד כל הדרך! הצנחנים ומועדון רעות במרוץ הלפיד

יחד כל הדרך! הצנחנים ומועדון רעות במרוץ הלפיד

מפגש מרגש בין חטיבת הצנחנים, החטיבה המאומצת על ידי העיר רמת-גן, לבין מועדון רעות המשמש כמועדון חברתי לאנשים עם צרכים מיוחדים


מפגש מרגש בין חטיבת הצנחנים, החטיבה המאומצת על ידי העיר רמת-גן, לבין מועדון רעות המשמש כמועדון חברתי לאנשים עם צרכים מיוחדים בסיומו של מרוץ הלפיד שחתם את אירועי חג החנוכה ברמת-גן. לאחר ריצתם המשותפת של חיילי הצנחנים עם חניכי מועדון רעות במרוץ הלפיד, נערך מפגש סיכום מרגש בין שני הגופים שכלל הופעה של הזמר מושיקו מור.


המפגש המרגש נערך במסגרת אירועי מרוץ הלפיד המסורתי שחתם את אירועי חג החנוכה ברמת-גן ובמסגרתו חיילי חטיבת הצנחנים יצאו לריצה חווייתית משותפת, עם תושבי העיר וחברי מועדון רעות, ממצפה מודיעין ועד אולם הספורט, חזון איש 90.

מועדון רעות הוא מועדון חברתי לאנשים עם צרכים מיוחדים (בגילאי 18 ומעלה). מועדון רעות פועל מימי שני-חמישי בשעות אחה"צ ופעילים בו כ-118 חברים הנהנים מכ-40 חוגים שבועיים המעשירים את שעות הפנאי של החניכים. מועדון רעות מקיים מגוון שיתופי פעולה עם ארגונים בעיר. בכל שנה מועדון רעות מקיים מופע מיוחד יחד עם הסטודנטים לביה"ס לאומנויות הבמה 'בית צבי' ובנוסף, מועדון רעות מקיים גם פעילות ענפה יחד עם שבט הצופים ברמת-גן.