ראשי | לומדים ומלמדים | כתבות לומדים ומלמדים | עולים לתיכון בריקוד ובשיר | עולים לתיכון בריקוד ובשיר

עולים לתיכון בריקוד ובשיר

1,432 בוגרי שכבת ח' ברמת-גן נפרדו מבתי הספר היסודיים בטקס סיום רב-רושם, שנערך כמדי שנה באצטדיון וינטר בנוכחות אלפי אנשיםאצטדיון וינטר בדרום רמת-גן לבש כמדי שנה חג, שעה שאירח קהל של כ-7,000 אנשים שהגיעו לטקס הסיום השנתי, המשותף לכל בוגרי שכבת ח' בעיר.

ברמת-גן, כידוע, אין חטיבות ביניים, והלימודים מתחלקים ליסודי (א'-ח') ולתיכון (ט'-י"ב). ב-21 ביוני נערך באצטדיון וינטר הטקס המסורתי לבוגרי כיתות ח', שהתקיים זו השנה ה-28 ברציפות ואיחד את כל בוגרי היסודי מ-23 בתי הספר הממלכתיים בעיר.

במהלך הטקס השתתפו כל 1,432 הבוגרים במופעי מחול, זמר, דגלים ותרגילי ספורט ססגוניים ורב-גוניים. כ-200 הורי בוגרים השתתפו כנושאי דגלים. כמו כן, תזמורת של כ-200 תלמידי שכבות ד'-ה' מחמישה בתי ספר המשתתפים בתכנית המוזיקה העירונית ליוותה את צעידת הבוגרים בחלקו הרשמי של הטקס. עוד קודם, בתחילתו של הערב, סייר ראש עיריית רמת-גן, ישראל זינגר, בקרב הבוגרים והבוגרות הנרגשים, לחץ את ידיהם, שוחח עמם מעט – ואפילו נענה לבקשתם של כמה מהתלמידים ועשה איתם סלפי.

הטקס עצמו היה ססגוני, מרשים ומרגש וכלל קטעים אמנותיים שנבחרו בקפידה. הטקס עמד השנה בסימן "שירים הם חברים": מחווה לשירי ילדות, שירי חג ומורשת, שירי העם ואהבת הארץ. בקרב אלפי המשתתפים בלטו בוגרים, הורים, אורחים וכן בכירי עיריית רמת-גן לדורותיה.