ראשי | מתחברים לקהילה | כתבות מתחברים לקהילה | סניף אקי"ם רמת גן-גבעתיים החדש נחנך בטקס חגיגי

סניף אקי"ם רמת גן-גבעתיים החדש נחנך בטקס חגיגי

באירוע צוין מעבר הסניף מרחוב ארלוזורוב למשרד חדש ומשופץ ברחוב עוזיאל. ראש העיר, ישראל זינגר, נכח בטקס והודה לפעילים על עשייתם המבורכת עבור ילדים ובוגרים עם מוגבלות שכלית


משרדי אקי"ם רמת-גן-גבעתיים החדשים נחנכו בטקס חגיגי שנערך ב-13.11.17. באירוע ציינו את מעבר המשרדים ממיקומם הישן ברחוב ארלוזורוב 24 למשרד חדש ומשופץ ברחוב עוזיאל 40. בטקס, שנערך בסניף החדש, נכחו ראש עיריית רמת-גן, ישראל זינגר; סגן ראש העיר, אביהוא בן משה; הרב הראשי של העיר, אהרון כץ; יו"ר הסניף, רחל און; נציגים מאקי"ם ישראל ומאגף לשירותים חברתיים בעיריית רמת-גן, חברי הנהלת הסניף והמתנדבים.

בדברי הברכה הודה ראש העיר, ישראל זינגר, לכל מי שתורם מזמנו לאורך השנה ומיישם הלכה למעשה את המוטו של אקי"ם, לפיו "חברה חזקה היא חברה מכלילה". יו"ר הסניף, רחל און, ברכה את האורחים והודתה על שיפוץ המשרד, שיאפשר המשך פעילות פורה למען החניכים.

אקי"ם הוא ארגון ארצי המיועד לאנשים עם מוגבלות שכלית ולבני משפחותיהם. סניף רמת-גן-גבעתיים הוקם בשנת 1975 ומאז ועד היום פועל למען מאות ילדים ובוגרים עם מוגבלות שכלית-התפתחותית, תוך קידום זכויותיהם ואיכות חייהם ובמטרה לקרב אותם לכלל הקהילה. הפעילות מתבצעת בשיתוף אגפי החינוך והשירותים החברתיים ומלווה בסיוע של מתנדבים וגופים שונים הנרתמים לעשייה המבורכת.

חניכת סניף אקים