ראשי | העיר והעירייה | הודעות דוברות | קיץ חם: סיכום פעילות הקייטנות בעיר הודעות דוברות

קיץ חם: סיכום פעילות הקייטנות בעיר

1 בספטמבר 2019

 

בשבוע שעבר הסתיימה קייטנת "ראש גדול" לילדים עם צרכים מיוחדים וקייטנת גולד" למשפחות מעוטי יכולת. הקייטנות נוהלו על ידי האגף לשירותים חברתיים, מחלקת נכויות בעיריית רמת-גן.


קייטנת " ראש גדול" מתקיימת כבר למעלה מעשור. מיד עם סיום הלימודים בבית הספר לחינוך מיוחד מתחילה פעילות הקייטנה למשך 10 ימים וזאת על מנת להקל על המשפחות ולתת לילדים קייטנה ברמה גבוהה. השנה השתתפו בקייטנה כ- 145 ילדים ובוגרים עם צרכים מיוחדים שלוו ע"י 90 אנשי צוות מסורים שדאגו לכל צרכיהם.


קייטנת "גולד" מספקת קייטנה עשירה בתכנים עם שלל אטרקציות ופעילויות למשפחות מעוטי יכולת שמטופלות באגף הרווחה בעיר. השנה השתתפו בפעילות כ-150 ילדים שלוו ע"י 25 אנשי צוות שהיו אמונים על הפעילויות והתכנים החינוכיים.


בהתאם לביקוש הגדול, עיריית רמת-גן דואגת להגדיל את צוותי הקייטנות בכל שנה כשלעיתים מדובר על מדריך אחד לחניך אחד. במהלך ימי הקייטנה הילדים נהנו ממגוון של אטרקציות, בהן: בריכה, באולינג, לונה פארק, הצגות סרטים ועוד.


מנהלת האגף לשירותים חברתיים, גילה טאושטיין, מציינת כי קיבלה עשרות תגובות נרגשות מההורים, ששיבחו את עבודתם המסורה של כלל צוות המדריכים בראשות רכז הקייטנה, קובי אטדגי.