ראשי | מטפחים איכות חיים | כתבות מטפחים איכות חיים | מקדמים אורח חיים בריא בפארק הלאומי כתבות מטפחים איכות חיים

מקדמים אורח חיים בריא בפארק הלאומי

הסתיימה ההקמה של מתחם כושר הידראולי בפארק הלאומי, לזכרו ולהנצחתו של יוסי נחום ז"ל, שנפטר במהלך משחק כדורגל שנערך במקום


מאז תחילת כהונתה הנוכחית, פועלת חברת הפארק הלאומי לקידום מגוון פעילויות שישדרגו ויעשירו את פנינת הטבע העירונית, תוך קידום אורח חיים בריא וספורטיבי. לאחרונה הסתיימה ההקמה של מתחם כושר הידראולי בפארק הלאומי, שנתרם לזכרו ולהנצחתו של יוסי נחום ז"ל, שנפטר במהלך משחק כדורגל שנערך במקום.

בעקבות המקרה הטראגי, דאגו בהנהלת הפארק לרכוש שני מכשירי החייאה ואף כל צוות משמר הפארק עבר הדרכה בנושא בכדי למנוע הישנות אסון שכזה. במקביל, נענתה ההנהלה לבקשת אלמנתו של יוסי, והסכימה להקים מתחם כושר לזכרו, בשיתוף קרן רמת-גן לחינוך ותרבות. בדרך זו תונצח מורשתו של יוסי לחיים ספורטיביים ופעילים, במקום שכה אהב ואשר היווה לו בית שני.

טקס חניכת מתחם הכושר על שם יוסי נחום ז"ל התקיים ביום ראשון ה-22.4.18 במעמד בני משפחתו, ראש העיר, ישראל זינגר, יו"ר הפארק הלאומי, אדוה פולק, משפחתו של יוסי, חבריו לקבוצת הכדורגל ותושבי העיר. לדברי ראש העיר: "כל מי שהכיר את יוסי מספר על שמחת החיים שהייתה בו, על האנרגיה המתפרצת וחוש ההומור, לצד הרגישות, האצילות והלב הענק שיכול היה להכיל הכל. במשך 50 שנה שיחק יוסי כדורגל בפארק הלאומי - בגשם ובחום – ועל כן לא היה מקום נכון וראוי יותר להנציח את זכרו מאשר הפארק הלאומי, שהיווה לו בית שני".