ראשי | לומדים ומלמדים | כתבות לומדים ומלמדים | קיץ 2017 - הקייטנות המוזלות בעיר יורחבו לכיתות ד'

קיץ 2017 - הקייטנות המוזלות בעיר יורחבו לכיתות ד'

בקיץ 2017 הורים של בוגרי כיתות ד' יידרשו לשלם 300 שקלים בלבד תמורת קייטנה שתימשך כשלושה שבועות. את המהלך הוביל ראש העיר, ישראל זינגר, במטרה להקל את נטל התשלום על ההורים


עיריית רמת-גן ממשיכה להיות קשובה לקולות ההורים, תוך התחשבות מרבית בעלויות הכבדות בהן הם נושאים כמדי קיץ עם רישום ילדיהם לקייטנות. כעת, גאה העירייה לבשר כי "בתי הספר של החופש הגדול", פרויקט של משרד החינוך אשר במסגרתו נערכות קייטנות מוזלות לבוגרי כיתות א'-ג' במהלך חודש יולי  2017 – יורחב בקיץ הקרוב גם לבוגרי כיתות ד' בעיר.

במסגרת הרחבת הפרויקט , הורים של בוגרי כיתות ד' יידרשו לשלם 300 שקלים בלבד תמורת קייטנה שתימשך כשלושה שבועות. זו תכלול מפגשי בוקר, פעילויות תרבות, למידה והעשרה, "ימי שיא" שבועיים ופעילויות חברתיות-ערכיות, בהן יושם דגש על מעורבות חברתית וקבלת האחר.

מדובר בפעם הראשונה שרשות בסדר גודל של רמת-גן יוזמת הרחבה כזו של פרויקט. את המהלך הוביל ראש העיר, ישראל זינגר, ביחד עם מנכ"ל העירייה, משה בודאגה, ראש אגף החינוך, דליה לין, מנכ"ל מפעלי בית עמנואל, יאיר דמארי, ויו"ר הנהגת ההורים העירונית, אלי פדלון. יש להדגיש כי הפחתת מחירי הקייטנות, תחת החברה העירונית מפעלי בית עמנואל, לא תפגע באיכות השירות ובאיכות הפעילות, המזון והתוכן להם זוכים ילדי העיר.

לדברי ראש העיר, ישראל זינגר, הורחב הפרויקט במטרה לספק מענה ראוי ואיכותי לילדים במהלך חופשת הקיץ ולוודא כי ההורים אינם כורעים תחת הנטל. כמו כן, בכוונתו להציע בישיבה הקרובה של מרכז השלטון לאמץ את היוזמה גם ליתר הרשויות בישראל.

ראש העיר, ישראל זינגר, עם ילדי גן