ראשי | לומדים ומלמדים | כתבות לומדים ומלמדים | מצדיעים ומעריכים: יום המורה ברמת-גן

מצדיעים ומעריכים: יום המורה ברמת-גן

הורי התלמידים, והתלמידים עצמם, הודו למורים ולמורות של רמת-גן והוקירו את מסירותם למקצוע ההוראה בשורה של פעילויות חגיגיות שנערכו במסדרונות בתי הספר ובחדרי המוריםיום המורה צוין גם השנה ברחבי הארץ בתאריך ה-11.12.17. ביוזמת היום שותפים נבחרי ציבור, אנשי רוח וגופים חינוכיים מובילים, המבקשים לשים את צוותי ההוראה במרכז השיח הציבורי ולהודות להם על עבודתם הנאמנה והמסורה באמצעות פעילויות שונות. גם ברמת-גן ציינו את יום המורה, במהלכו הודו הורי התלמידים, והתלמידים עצמם, למורים ולמורות של רמת-גן, והוקירו את מסירותם למקצוע ההוראה - וזאת בשורה של פעילויות חגיגיות שנערכו במסדרונות בתי הספר, וכמובן בחדרי המורים.

בבתי ספר רבים בעיר בחרו לפתוח את הבוקר בארוחת בוקר שארגן ועד ההורים למורי בתי הספר. בבית הספר "ערמונים" הגיעו הורים להחליף את המורים בכיתות, והכינו יחד עם התלמידים עציץ ברכות מלווה בשי אישי לכל מורה. בינתיים, נהנו המורים מפעילות גיבוש וקינחו בארוחה מפוארת מעשה ידי ההורים. לקינוח, פינקו אותם ההורים והתלמידים בערב חברתי במועדון קריוקי. בבית הספר "רמת אפעל" הפתיעה הנהגת ההורים, בהובלת היו"ר אסנת צבאג ובשיתוף מועצת התלמידים, את צוות המורות בברכות, קישוטים ומטעמים כהוקרה על עשייתם לאורך השנה כולה - ולא רק ביום המורה.

בתיכון "בליך" חולקו שוקולדים למורים בכניסה לבית הספר, בצירוף ברכה מההורים, והתלמידים הכינו מכתבים אישיים למורים, אותם חילקו במהלך היום. בתיכון "אהל שם" יצאו המורים לסרט ולארוחה קלה בשעות הערב, באירוע שאורגן בשיתוף ועד ההורים וההנהלה. בתיכון "אורט אבין" נפתח היום בארוחת בוקר מושקעת למורים ומופע קליל של בדרן במהלך השעה הראשונה של יום הלימודים.

יום המורה 2017 ברמת-גן