ראשי | מתחברים לקהילה | כתבות מתחברים לקהילה | נקלעתם למחלוקת? אנחנו כאן עבורכם!

נקלעתם למחלוקת? אנחנו כאן עבורכם!

מרכז גישור ודיאלוג בקהילה רמת-גן יסייע בהשגת פתרון מוסכם על הצדדים המעורבים במחלוקת, באמצעות צוות מגשרים מקצועי ומנוסה. מוזמנים לפנות וליישב סכסוכים בתחומים שונים


נקלעתם למחלוקת עם השכן או בעבודה? ברמת-גן פועל במשך כל השנה מרכז גישור ודיאלוג בקהילה, ליישוב מחלוקות וסכסוכים בנושאים מגוונים בקרב תושבי העיר - בין פרטים, עסקים, ועדים, קהילות ועוד. המרכז מנוהל על ידי עו"ד ומגשרת ריקי כספי ופועל באמצעות צוות מגשרים מנוסים, המוביל את המרכז כשרות עירוני מקצועי. ההליך חסוי ומתנהל באווירה נינוחה, מהירה ויעילה.

מהו גישור?  
הליך ליישוב מחלוקות בהסכמת הצדדים, מנוהל על ידי מגשרים מקצועיים וניטרליים, המסייעים לצדדים לנהל ביניהם משא ומתן ולהגיע לפתרון המוסכם עליהם. למגשר אין סמכות להכריע או לכפות על הצדדים פתרון. ההסדר הנחתם בתום הגישור הנו בהסכמה ומחייב את הצדדים.

למה גישור?
הגישור הינו מבחירה; הפתרון מושג בהסכמת כל הצדדים; מאפשר חיסכון כספי; הליך זמין וקצר; מחויבות לסודיות וחיסיון; שיפור היחסים; אווירה נינוחה; חוסך בתביעות; השירות ניתן במחיר מסובסד.

באילו תחומים ניתן לפנות?
שכנים, ועד בית, צרכנות, חוזים, בניה, עסקים, עבודה ונושאים אחרים.

מעוניינים ליישב סכסוך?
מוזמנים לפנות אלינו: מרכז גישור ודיאלוג בקהילה, רחוב ביאליק 32, רמת-גן, טלפון - 03-6712820/03-6292125, פקס - 03-6712190, כתובת מייל - [email protected]. ההגעה בתיאום מראש בלבד.