ראשי | יוצאים מהבית | כתבות יוצאים מן הבית | בלאק ביאליק חזר ובגדול!

בלאק ביאליק חזר ובגדול!

15,000 משתתפים לקחו חלק באירועי הלילה הלבן של רמת-גן ונהנו משופינג משתלם אל תוך הלילה, לצד מופע מקפיץ של דודו אהרון ושלל הפתעות נוספות ברוח ט"ו באב. באירוע התארחו גם כ- 100 בני נוער מיישובי עוטף עזה, שזכו ליום כיף הרחק מהמתיחות בדרום15,000 משתתפים לקחו חלק באירועי בלאק ביאליק, הלילה הלבן של רמת-גן, שחזר זו השנה הרביעית לרחוב ביאליק ולמתחם הבורסה. אל האירוע הוזמנו השנה אורחים מיוחדים - כ-100 בני נוער מיישובי עוטף עזה, שהצטרפו לחגיגות הבלאק ביאליק, הפריחו בלונים בצבעי כחול לבן כתשובה לבלוני התבערה ונהנו מיום שלם של כיף והפוגה, במטרה לאפשר להם להתנתק משגרת היומיום הקשה והמתוחה באזור הדרום.

במסגרת אירועי בלאק ביאליק וכמיטב המסורת, נהנו המבקרים משופינג משתלם אל תוך השעות הקטנות של הלילה, דמויות רחוב ססגוניות, יריד יוצרים בשדרות הילד, מופעי מוזיקה ותאורה ייחודית. כל אלו הפכו את השיטוט האורבני לחוויה של ממש, בשילוב בלונים וקישוטים באווירת ט"ו באב. בשיאם של האירועים עלה על הבמה בכיכר רמב"ם הזמר דודו אהרון, לקול תשואות המוני החוגגים שרקדו לצלילי מיטב להיטיו. המופע התקיים בשיתוף פרויקט "בימות הפיס", בחסות מפעל הפיס.

אירועי בלאק ביאליק המסורתיים נערכים במטרה לקדם את העסקים בעיר ולמשוך קהל רב למתחם הבורסה המתעורר ולרחוב ביאליק המרכזי, המאכלסים מסעדות חדשות, פאבים קונדיטוריות ובתי עסק של רשתות האופנה המובילות בישראל.

רק לאחרונה דורג רחוב ביאליק במקום הרביעי ברשימת הרחובות הפופולריים בישראל, על פי מדד The marker וצ'מנסקי בן שחר שהתפרסם החודש. הסקר שנערך מיפה את הסיבות שבגינן מגיעים לקוחות אל מוקדי המסחר השונים ושיקף, מנקודת מבטם של הנשאלים, את הצלחת הרחובות המרכזיים בישראל. רחוב ביאליק דורג כאמור במקום הרביעי והמכובד והצליח לעקוף רחובות מובילים בארץ, בהם רחוב רוטשילד בראשון לציון, רחוב אבן גבירול בתל אביב ורחוב הרצל ברחובות.