ראשי | מטפחים איכות חיים | כתבות מטפחים איכות חיים | צעד נוסף בתגבור מערך הניקיון בעיר: "בייבי 5" הושקה לציבור כתבות מטפחים איכות חיים

צעד נוסף בתגבור מערך הניקיון בעיר: "בייבי 5" הושקה לציבור

"בייבי 5" השקטה והיעילה תעבוד בשתי משמרות במרכז העיר ותתגבר את הניקיון ברמת-גן. ראש העיר, כרמל שאמה הכהן: "הבטחנו לנקות את העיר וזה מה שאנחנו עושים מסביב לשעון"

 

ביום שישי האחרון, הושקה משאית פינוי האשפה החדישה, "בייבי 5", שמיועדת לתגבור הניקיון בעיר. המשאית החדשה איכותית, קטנה, שקטה ויעילה ולראשונה משלימה רמת-גן פריסה מלאה של משאיות בייבי ברחבי העיר. החל מיום ראשון האחרון (13.1), המשאית החדישה כבר מתגברת את מערך הניקיון במרכז העיר ותורמת לטיפוח רחובות העיר.

"בייבי 5" עונה על מספר יתרונות שמייחדים אותה מיתר משאיות פינוי האשפה וביניהם הברור ביותר הינו היכולת שלה לנוע ברחובות הצרים של מרכז העיר ללא כל קושי, עקב היותה צרה וקומפקטית. בנוסף, בין יתרונותיה ניתן למצוא את המסוגלות להרים את כל סוגי הפחים בעיר- כולל שקועי הקרקע, באמצעות מערכת טכנית מיוחדת המותקנת בה. כל זאת, כאמור, בשקט מופתי. המשאית תעבוד ברחובות מרכז העיר בשתי משמרות של 12 שעות כל אחת, תגביר את הניקיון ותוביל את מהלך שיפור פני העיר.

משאית פינוי האשפה המתקדמת, "בייבי 5", הינה צעד נוסף מבין שורה של שינויים, שיפורים וחיזוקים שמיושמים וכבר מורגשים לטובה בעיר, כולם למטרת תגבור הניקיון ושיפור פני העיר. צעד בולט נוסף לטובת שיפור פני העיר הינו מינוי מ"מ אגף שפ"ע החדש, תנ"צ בדימוס, אלברט אוחיון, אשר לא מכבר מונה לתפקיד ומיישם את רוח הניקיון והשירותיות שנחתה על העיר.

ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן: הבטחנו לנקות את העיר ואנחנו עוסקים בכך מסביב לשעון. מינוי מנהל אגף שפ"ע החדש, אלברט אוחיון, רכישת ציוד חדשני ויעיל והגברת האכיפה בתחום הניקיון, הם הצעדים הראשונים שאנחנו נוקטים כדי לקיים את הבטחתנו להפוך את רמת-גן לעיר נקייה וראויה לתושביה".

 

ראש העיר עם המשאית בייבי 5