ראשי | התחדשות עירונית | כתבות התחדשות עירונית | העירייה ותושבי העיר גאים להציג: גן האגדה המחודש כתבות התחדשות עירונית

העירייה ותושבי העיר גאים להציג: גן האגדה המחודש

במסגרת הליך של שיתוף ציבור, קיבלה עיריית רמת-גן את הסכמת השכנים ובעלי הקרקע שעליה יושבת גינת אגדה, והובילה מהלך נרחב לשדרוגה, שכלל תוספת מתקני הצללה ודשא סינטטי, החלפת ריהוט וביצוע שיקום נופי


עיריית רמת-גן סיימה בימים האחרונים מהלך נרחב לשדרוג גן אגדה, הממוקם ברחוב האגדה באזור שכונת עליות. העבודות כללו התקנת הצללה, דשא סינטטי מתחת למתקנים, צביעת המתקנים והחלפת ריהוט גן. כמו כן, התבצע שיקום נופי, שכלל את חידוש מדשאת הנוי ושתילת צמחייה חדשה.

הליך שיפוץ גינת האגדה החל לפני מספר חודשים, עם החלטת העירייה לשדרג את המתחם, כחלק מחזונה להפוך את המרחב הציבורי למטופח, נקי ונגיש יותר - הן עבור התושבים והן עבור המבקרים בעיר. כיוון ששטח גינת האגדה בבעלות פרטית, התבצע הליך של שיתוף הציבור עם התושבים הגרים בסמיכות. רק לאחר שהתקבלה הסכמת השכנים והסכמת בעלי הקרקע, החלה העירייה לבצע עבודות רחבות במקום. במהלך החשוב לקחו חלק מספר גורמים, בהם אגף קשרי קהילה שביצע את התהליך בשיתוף התושבים, המחלקה המשפטית שדאגה לקבלת אישור מהבעלים וכמובן, מחלקת גנים ונוף שדאגה לשדרוג הגינה, שמצטרפת כעת לעוד עשרות גינות חדישות ופסטורליות.

גינת האגדה