ראשי | יוצאים מהבית | לוח אירועים | בלאק ביאליק - קיץ 2018

בלאק ביאליק - קיץ 2018

הבלאק ביאליק חוזר ובגדול! ביום חמישי ה-26 ביולי, עורכת עיריית רמת-גן (בשיתוף פורום העסקים) את בלאק ביאליק – לילה מטורף של הנחות*, מבצעים, מופעי רחוב ועוד שלל הפתעות בבתי העסק הפזורים לאורך רחוב ביאליק וברחבי מתחם הבורסה. החל מהשעה 19:00 ועד השעות הקטנות של הלילה, הציבור הרחב מוזמן לערוך שופינג משתלם בשילוב עם יריד יוצרים בשדרות הילד (החל מהשעה 20:00 ועד השעה 01:00), מופעי מוזיקה ודמויות רחוב ססגוניות, שינעימו את השיטוט ויהפכו את חוויה הקנייה לייחודית וחגיגית. בנוסף, ייערך מופע מרכזי של הזמר דודו אהרון שיעלה על הבמה עם שלל להיטיו בהפקת בימות פיס – בחסות מפעל הפיס.

הבלאק ביאליק, המהווה את הלילה הלבן של רמת-גן, מתקיים זו הפעם הרביעית וצפוי לגרוף הצלחה רבה עם עשרות אלפי מבלים. הפעילויות נערכות במטרה לקדם את העסקים בעיר ולמשוך קהל רב למתחם הבורסה ולרחוב ביאליק הצבעוני, המאכלסים מסעדות חדשות, פאבים קונדיטוריות ובתי עסק של רשתות האופנה המובילות בישראל.

 

לרשימת ההטבות וההנחות ברחוב ביאליק ובמתחם הבורסה - לחץ כאן >הסדרי תנועה:
בעקבות פעילויות בלאק ביאליק שיתקיימו ביום חמישי ה-26 ביולי, יחסמו לתנועה, בין השעות 23:00-19:00, הפנייה מרח' הרא"ה לכיכר רמב"ם (אורדע) והפנייה שמאלה מרח' ביאליק לכיכר רמב"ם (אורדע). בנוסף, יסגר חניון ביאליק (קפה "עמנואל")  מיום רביעי ה-25 ביולי בשעה 19:00 ועד יום חמישי ה-26 ביולי בשעה 24:00. בעלי רכבים אשר יגררו רכביהם יוכלו לפנות למוקד העירוני לבירור מיקום הרכב.

 

** אירוע נגיש - כיסאות גלגלים, שמע ושפת סימנים.
 * בחניון הרצל 42 יישמרו כ- 10 חניות עבור נכים. החנייה תתאפשר בהצגת תעודת נכה.

 

לכל אירועי קיץ 2018 בעיר >>