ראשי | מטפחים איכות חיים | כתבות מטפחים איכות חיים | שומרים על עיר נקייה | אמץ קומפוסטר כתבות מטפחים איכות חיים

אמץ קומפוסטר

עיריית רמת-גן מייעלת את מערך פינוי האשפה וטיאוט הרחובות. לדברי ראש העיר, ישראל זינגר: "מרגע כניסתי לתפקיד שמתי דגש על ניקיון העיר, ובקרוב ירגישו זאת תושבי שכונות נוספות"


רמת-גן, העיר עם השטח הירוק הגדול ביותר בארץ, שמה דגש רב על שיפור איכות החיים, כאשר תשומת לב מיוחדת מושקעת בטיפוח חזות העיר, בניקיון, בעיצוב ובאסתטיקה. בימים אלו העירייה שמה לה למטרה לייעל ולהשתפר ככל שניתן בתחומים אלו ובהנחיית ראש העיר, ישראל זינגר, אגף שפ"ע (שיפור פני העיר) ישנה כבר בחודש הבא את הבקרה על פינוי האשפה וטיאוט הרחובות.

במסגרת שיפור המערך, לחמש תחנות הניקיון העירוניות הפועלות כיום תצורף תחנה שישית, שתמוקם ברמת עמידר ותפקח על שכונות רמת עמידר, נווה יהושע, שיכון מזרחי וגני ערמונים. בכך בעצם תפוצל לשתיים תחנה מספר 4 הוותיקה, כאשר התוספת תאפשר פינוי יעיל יותר ושליטה טובה יותר על עובדי הטיאוט והפינוי - וזאת לרווחת תושבי רמת-גן.

בכוונתו של ראש העיר להביא את השינוי לאישור הנהלת העיר, שתתכנס ביום חמישי ה-27 ביולי. לדבריו: "תוספת התחנה היא הכרחית במציאות של היום, ואני שמח שאנחנו מביאים אותה לאישור". עוד הוא מוסיף: "מרגע כניסתי לתפקיד שמתי דגש על ניקיון העיר, ובקרוב ירגישו זאת תושבי שכונות נוספות שייהנו מפינוי יעיל ומהיר יותר".


עיריית רמת-גן מייעלת את מערך פינוי האשפה וטיאוט הרחובות