ראשי | לומדים ומלמדים | כתבות לומדים ומלמדים | בית ספר "אושא יחד" מחפש אתכם!

בית ספר "אושא יחד" מחפש אתכם!

תלמידים העולים לכיתות ז' - אנחנו מחפשים אתכם! לרגל פתיחת כיתת מצוינות בשכבת ז' אנחנו קוראים לכם להצטרף אלינו. אם אתה אוהב ללמוד מתוך סקרנות ואם את אוהבת אנשים, פעילויות חברתיות וחולמת על הובלת פרויקטים - זהו המקום בשבילכם


בית ספר "אושא יחד" הינו בית ספר ייחודי ברמת-גן, המשלב תחת קורותיו תלמידים דתיים ותלמידים חילוניים. אנחנו מחפשים את התלמידים המובילים, הסקרנים והבולטים ביותר שייקחו חלק בכיתת המצויונות של בית הספר.
במהלך השנה החולפת המשכנו מסורות קיימות וחידשנו אחרות. התלמידים נהנו ממגוון חוגי העשרה לבחירה - החל משחמט וחינוך פיננסי, משחקי חשיבה וספורט. למדנו על אילוף כלבים ושיעורי רובוטיקה שהעשירו את עולמם של התלמידים.
 
בית הספר "אושא יחד" משלב ילדים ממשפחות חילוניות, מסורתיות ודתיות. חינוך מתוך סבלנות למגוון של דעות ושיח מכבד ומקדם דיאלוג.
מודל הלמידה מבוסס למידה שיתופית -  high tec high, המאופיין בלמידה בקבוצות קטנות המאפשרות ביטוי אישי מיטבי לכל ילד וילדה.
הלמידה מבוססת פרויקטים סביב שאלות מורכבות, שילוב של לימודי מדעי הרוח עם לימודי המדעים בפרויקטים משותפים, רב-תחומיות, למידה עיונית לצד עשייה ויצירה, קשר עם אקדמיה, מחקר ופיתוח וחיבור לעולם הרחב ולקהילה.

אם הסתקרנתם ואתם מעוניינים לשמוע עוד פרטים
צרו עמנו קשר: 054-7808075
מייל לפניות: [email protected]