ראשי | לומדים ומלמדים | כתבות לומדים ומלמדים | רוקדים כל הדרך לתיכון

רוקדים כל הדרך לתיכון

כ-1,385 תלמידים, בוגרי שכבת ח' ברמת-גן, נפרדו מבתי הספר היסודיים בעיר בטקס הסיום המסורתי והמרגש באצטדיון וינטר


ביום רביעי האחרון, אצטדיון וינטר לבש חג ואירח בטקס חגיגי בסימן "70 שנה למדינת ישראל" את אלפי בוגרי כיתות ח' מרחבי העיר, רמת-גן. בטקס המסורתי, המתקיים זו השנה ה-29 ברציפות, צפה קהל של כ- 7,500 אנשים, ביניהם: תלמידים, הורים, בני משפחה ומכובדי העיר. כולם הגיעו לצפות בבוגרים מסיימים את דרכם בבתי הספר היסודיים ועולים לתיכון.


רמת-גן הינה אחת הערים הבודדות בה לא קיימת חטיבת ביניים והתלמידים משתייכים למסגרת היסודית עד כיתה ח', על מנת למנוע מהם הסתגלות נוספת. על כן, הטקס העירוני הוא בעל חשיבות עצומה וגם השנה ההכנות לטקס כללו היערכות עירונית נרחבת בה כל המערכת החינוכית התגייסה לעשייה, תוך שיתוף פעולה מלא של מפקחים, מנהלי בתי ספר יסודיים, הורים, מחנכים ואגפים שונים בעירייה.

מופע הסיום, בסימן "70 שנה למדינת ישראל", החל לאחר חלוקת ספרי התנ"ך וכלל שלל קטעים אמנותיים התואמים את המאורע הססגוני והמרגש. כ-1,385 בוגרים עלו על כר הדשא והפגינו את כישוריהם בשילוב ריקוד, שירה ותכנים שנלמדו בבתי הספר לאורך השנה. את הבוגרים ליוותה תזמורת של כ-200 תלמידי שכבות ד'-ו' המשתתפים בתכנית המוזיקה העירונית וכ-108 הורי בוגרים אשר נשאו דגלים לעיני הקהל המרוגש.

מוזמנים לצפות ולהתרגש מחדש