ראשי | התחדשות עירונית | כתבות התחדשות עירונית | עושים שימוש יעיל במבני ציבור כתבות התחדשות עירונית

עושים שימוש יעיל במבני ציבור

קרקע אחת - מגוון שימושים: תחנת טיפת החלב ברחוב החיל עוברת שיפוץ מתקדם, שיאפשר לתושבים ליהנות ממגוון אפשרויות תחת קורת גג אחת


עיריית רמת-גן מציגה: תפיסה חדשנית של עירוב שימושים במרחב הציבורי. לאחרונה החל שיפוץ תחנת טיפת חלב ברחוב החיל 16, כאשר בסיומו עתיד להיבנות מבנה חדשני ורב תכליתי לטובת תושבי העיר. המבנה החדש יכלול ארבע קומות של אשכול גני ילדים מתקדם. אשכול גנים זה יצטרף למערך החינוכי העירוני הכולל מאות גני ילדים, בהם מיושם המודל החינוכי "הגן הזה הוא אני", המביא לידי ביטוי את הייחודיות של כל ילד וילדה.

בנוסף לאשכול הגנים וממש באותו המבנה, תחודש תחנת טיפת החלב בקומת הקרקע, שתמשיך ללוות משפחות מרגע הולדת התינוק ועד להגיעו לכיתה א'. כמו כן, בקומת המרתף ימצא חלל רב תכליתי להעצמת הפעילות והתכנים הלימודיים והערכיים אשר יעשירו את עולמם של הילדים. בנוסף, יוכשרו חניות שיספקו מענה מיטבי לבאי המרכז ויסייעו בצמצום בעיות החניה באזור.

שיפוץ תחנת טיפת החלב, אשר מתוכנן להסתיים בספטמבר 2019, מהווה בשורה של ממש לתושבים ומציג תפיסה חדשנית של ייעול השימוש בקרקעות באמצעות עירוב שימושים. כך, מרחב ציבורי אחד ינצל באופן יעיל ומקסימלי את השטח העירוני ויציע שימושים מגוונים המותאמים לאופי ולצרכי התושבים.


כך זה יראה:


הדמיות של השיפוץ החדש