ראשי | העיר והעירייה | על העיר | כתבות על העיר | עם הפנים לעתיד: רמת-גן מסכמת את שנת 2017 | עם הפנים לעתיד: רמת-גן מסכמת את שנת 2017 כתבות על העיר

עם הפנים לעתיד: רמת-גן מסכמת את שנת 2017

שדרוג המרחב העירוני, פיתוח מואץ של מוסדות חינוך והובלה של מגוון פרויקטים לרווחת התושב. מוזמנים לצפות בכל החידושים שקרו ויקרו ברמת-גןהעיר רמת-גן גאה לסיים שנה אזרחית מלאה בעשייה עירונית למען רווחת התושבים. במהלך שנת 2017 הושם דגש רב על פיתוח העיר, תוך קידום תחום ההתחדשות העירונית, פיתוח המרחב הציבורי הירוק והובלה של מגוון פרויקטים בתחום העיר החכמה. תנופת העשייה באה לידי ביטוי גם במסגרת "מהפכת השכונות" שמוביל ראש העיר, ישראל זינגר, לפיה יש לשמור על צביונה של כל שכונה, הן בתחום ההתחדשות העירונית והן באופי האירועים המתקיימים בה. בנוסף, במהלך שנת 2017 התחזק הקשר עם התושב באמצעות שיח אישי, שיתוף הציבור ומפגשי תושבים חודשיים. כעת, עם כניסת שנת 2018, תמשיך העירייה במימוש תוכניותיה הרבות ובכך תמשיך להוביל למצוינות בחינוך, ליזום פעילויות נרחבות לשיפור פני העיר, לשמר את תחום השירותים החברתיים, לשדרג את התשתיות העירונית, לחזק את הקשר עם התושבים ולהוביל בניהול עירוני חכם – הכל למענכם, תושבי רמת-גן.

על מנת לאפשר לתושבים להתרשם מתנופת העשייה העירונית, הפיצה העירייה סרטון המסכם את שנת 2017, עם כל החידושים שקרו ויקרו בעיר. לצפייה בסרטון:


בנוסף, הפיצה העירייה עלונים המסכמים את הנעשה ואת אשר יעשה בכל אחת מהשכונות:

עלון שכונות

וגם: "המקומון רמת-גן" איגד את כלל החידושים שנרשמו בעיר בדו"ח פעילות, התחדשות ועשייה עירונית.
לצפייה בדו"ח - לחץ כאן >