ראשי | העיר והעירייה | הודעות דוברות | עצמאות ברמת-גן: כ-50,000 איש לקחו חלק בחגיגות הודעות דוברות

עצמאות ברמת-גן: כ-50,000 איש לקחו חלק בחגיגות

13 במאי 2019

 

רמת-גן החזירה את החגיגות לפארק הלאומי, שם התקיים האירוע הגדול ביותר באזור גוש-דן. ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן: "חגיגות העצמאות הכי מוצלחות בתולדות העיר"

 

אירועי יום העצמאות ה-71 למדינת ישראל התקיימו בענק ברמת-גן, עם כ-50,000 אלפי משתתפים, שביקרו בחמש בימות הבידור שהוצבו ברחבי העיר וחגגו בנוסח כחול לבן עד השעות הקטנות של הלילה.

ראש עיריית רמת-גן ביקר בבמות הבידור יחד עם רעייתו ורד וילדיו ובירך את התושבים בחג עצמאות שמח, כשברקע מקשטים את שמי העיר זיקוקי דינור צבעוניים.

ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן: "רמת-גן חוזרת להוביל גם בחגיגות. השנה שברנו שיא של מספר משתתפים, שגדשו את הרחובות, הצביעו ברגליים וחגגו לתפארת העיר רמת-גן".


השנה עיריית רמת-גן החזירה עטרה ליושנה והחזירה את החגיגות לפארק הלאומי, שם הוקמה הבמה הגדולה ביותר בגוש-דן שנבנתה לכבוד אירועי יום העצמאות. האירוע בפארק הוכתר כהצלחה, כשאליו הגיעו למעלה מ-30,000 משתתפים, תושבי העיר ומחוצה לה. בזה אחר זה עלו על הבמה אביאור מלסה, נטע ברזילי, מרינה מקסימיליאן בלומין ודי.ג'יי דרוויש, יוסי חלפון, איתי לוי ולהקת משינה, שחתמה את הערב בהופעה מלאה עם מיטב הלהיטים מכל השנים. על מנת שתושבי העיר יוכלו להצטרף לחגיגות, דאגה העירייה למערך שאטלים שפעל בהצלחה במספר מוקדים בעיר.

חגיגות העצמאות התפרשו לאורכה של העיר בארבע במות מרכזיות נוספות. במרכז רמת-גן הוצבה במת בידור בכיכר רמב"ם, שרשמה נוכחות מרשימה של חוגגים ואירחה בין היתר את אביאור מלסה, נטע ברזילי, שרית חדד ואברהם טל.

במה נוספת הוקמה בכיכר שניצר במתחם הבורסה, בהשתתפות מיכל הקטנה, דיג'יי שהרקיד את ההמונים, להקת פורמולה, יוסי חלפון, בניה ברבי ואליעד נחום.


הציבור המסורתי והדתי התארח בגן אלי הכהן, שם התקיימו הופעות של נתן גושן, שולי רנד וציון גולן. בנוסף, בתיאטרון רמת-גן נערך ערב זמר ישראלי בהשתתפות הטיש הגדול והילה איתן, שהקפיצו את הקהל עם מיטב השירים שהפכו לנכסי צאן ברזל בתרבות הישראלית.

 


 

ראש העיר עם להקת משינה