ראשי | מטפחים איכות חיים | כתבות מטפחים איכות חיים | הסכם היסטורי לכדורסל בישראל כתבות מטפחים איכות חיים

הסכם היסטורי לכדורסל בישראל

עיריות רמת גן וגבעתיים חתמו על הסכם רב-שנתי עם קבוצת הכדורסל הפועל רמת-גן-גבעתיים מהליגה הלאומית, שעתיד לקדמה ולסייע בהצלחתה. יאללה הפועל!


הסכם היסטורי לכדורסל בישראל: נציגי עיריית רמת-גן וקבוצת הפועל רמת גן-גבעתיים חתמו ביום חמישי ה-22 ביוני בראשי תיבות על הסכם תמיכה רב-שנתי בקבוצת הכדורסל. מדובר בהסכם היסטורי ומשותף של עיריית רמת-גן, עיריית גבעתיים וקבוצת הכדורסל, אשר הוקמה מחדש בשנת 2011 כקבוצה במודל של בעלות אוהדים וטיפסה בשנים האחרונות מליגה ב' ועד לצמרת הליגה הלאומית.

הסכם משולש זה צפוי לסייע להצלחת הקבוצה ולהיטיב עם תחום הכדורסל באזור גוש דן. מעבר לתמיכה הכספית, עיריית רמת-גן שמה לה למטרה לסייע ככל שניתן במטרה לקדם את המועדון לצמרת הכדורסל הארצי. ההסכם יובא לאישור מועצות הערים, לאחריו ייכנס לתוקפו באופן רשמי.

לדברי יו"ר הקבוצה, נמרוד כהן: "הפועל רמת גן-גבעתיים מודה לראש עיריית רמת-גן, ישראל זינגר, לממלא מקומו ומחזיק תיק הספורט, משה רווח, ולראש עיריית גבעתיים, רן קוניק, על שהביאו להעצמתה של הקבוצה באמצעות החוזה עליו חתמנו פה היום".

משה רווח, מ"מ ראש העיר בירך: "כמי שהיה בין אלה שסייעו להקמתה מחדש של הקבוצה בתחילת העשור, מדובר מבחינתי בסגירת מעגל. מעבר לתמיכה הכספית, עיריית רמת-גן תסייע ככל יכולתה על מנת לקדם את המועדון לצמרת הכדורסל הארצי".

לדברי ראש עיריית רמת-גן, ישראל זינגר: "אני שמח וגאה להיות שותף במעמד היסטורי של חתימה שתקדם את הספורט ברמת גן-גבעתיים. מזה מספר שנים שאני עוקב בסיפוק רב אחר הצלחותיה של הפועל, גם בהיבט המקצועי וגם בהיבט הקהילתי. התחייבתי לתמוך בקבוצה והסכם זה מממש את התחייבותי".

הסכם היסטורי