ראשי | יוצאים מהבית | כתבות יוצאים מן הבית | אירועי פורים 2020 ברמת-גן

אירועי פורים 2020 ברמת-גן

לונה גן פורים עם נועה קירל וסמי הכבאי באירוע המרכזי, עשרות אירועי שכונות חינמיים בקרבת הבית, גברבנד מארחים את מוקי במסיבת רחוב מטורפת לצעירים במתחם הבורסה ועוד המון הפתעות חגיגיות


פורים 2020 הגיע לרמת-גן ואלפי תושבי העיר יחגגו בשלל אירועים מהנים. כולכם מוזמנים להפנינג ענק לכל המשפחה בכיכר רמב"ם בליווי הופעות, מתקני לונה פארק, דוכנים סדנאות ושלל פעילויות. כמו בכל שנה, גם השנה כולכם תוכלו ליהנות מאירועי שכונות בקירבת ביתכם, ללא עלות. צעירים בגילאי 18+ יוכלו לחגוג את פורים במסיבת רחוב חינמית במתחם הבורסה, עם תחפושות, מוזיקה, אלכוהול ואוכל במחירים שווים לכל נפש.מה מחכה לכם?


לונה גן פורים לכל המשפחה
עיריית רמת-גן מזמינה את כל המשפחה לחגוג את פורים בהפנינג ססגוני ענק, שייערך ביום שלישי, 10.3, בין השעות 14:00-10:00. במסגרת האירוע כיכר רמב"ם (אורדע) ורחוב ביאליק ילבשו חג ויציעו שלל פעילויות צבעוניות ומשמחות ללא תשלום. על הבמה המרכזית יופיעו השנה הזמרת נועה קירל וסמי הכבאי שיקפיצו את הקהל. בנוסף, לאורך רחוב ביאליק יפוזרו מתקני לונה פארק, מופעי ג'אגלינג וקסמים, דוכני יריד ועוד שלל הפתעות. 
לאירוע פורים המרכזי ברמת-גן - לחץ כאן >

פורים בכיכר רמב"ם

פורים צוהל בשכונות העיר
במטרה לאפשר לתושבי רמת-גן ליהנות ממגוון רחב של פעילויות ואפשרויות בילוי סמוך לבית, יתקיימו מגוון אירועים ללא תשלום בשכונות העיר. אירועי פורים בשכונות רמת-גן  יתקיימו החל מה-5 במרץ ועד ה-12 במרץ ויכללו תחנות שוק פורים, הפעלות ומתנפחים, הצגות ילדים, תהלוכה ססגונית, מופעי קרקס, אירועי פורימון של תנועת הצופים ועוד.
לאירועי פורים בשכונות רמת-גן - לחץ כאן >

פורים ברמת-גן


Purim Street Party - מסיבת פורים עירונית לצעירים
מסיבת רחוב לצעירים, כמיטב המסורת הפורימית, תתקיים ביום שני, ה-9.3, החל מהשעה 20:30, בכיכר שניצר במתחם הבורסה. גברבנד ומוקי יחכו לכם  במופע מרים במיוחד; DJ ORI PLAK יחמם את האווירה; מסיבה עם וייב מרים עם Dj NETA ZEEVI שתעיף את הבורסה; אלכוהול מבית קונטיינרס ודוכני אוכל במחירים שפויים; תחרות תחפושות עם פרס שווה להתחפש בשבילו.
למסיבת רחוב במתחם הבורסה - לחץ כאן >


מונדיאל פורים
מונדיאל פורים יוצא גם השנה לדרך ומזמין את ילדים בכיתות ה'-ו', ז'-ח' להתחפש ולשחק כדורגל. הטורניר המסורתי יתקיים ביום שני, 9.3, החל מהשעה 09:00, במגרשי הדשא הסינטטי, ליד איצטדיון וינטר. הרישום הינו קבוצתי (עד שבעה שחקנים בקבוצה). מועד אחרון להרשמה: יום חמישי ה-5.3.
למונדיאל פורים - לחץ כאן >


מתוך פרסום מונדיאל פורים 2020אירועי פורים נוספים בעיר:
חגיגת פורים שמח
מרכז משפח"ה למשפחות עצמאיות מזמין הורים וילדים בגילאי 6-2 לחגוג את חג פורים במסיבה תוססת שמחה ועליזה בליווי מוסיקה, תהלוכת תחפושות, הצגה ועוד הפתעות.
לאירוע פורים במרכז משפח"ה - לחץ כאן >

 

חגיגה של צבעים בספארי רמת-גן
ספארי רמת-גן מזמין אתכם להפנינג פורים ברחבת הדובים שיתקיים בתאריכים 10.3, 11.3 ו- 14.3. כל המשפחה מוזמנת ליהנות בעמדות פעילות של 'חיות מחופשות', בהן נלמד מה השימושים שיש לצבע ותחפושות אצל בעלי החיים. בספארי תוקם גם עמדת סלפי בה יהיה ניתן להצטלם עם שלל קישוטים.

 

קריאת מגילה ברחבי העיר
קריאת מגילה חגיגית תיערך בכל שעה עגולה במוקדים מסודרים במרכזי החב"ד ברח' הראה 106, ברח' קרניצי 70 ובקניון איילון. הקהל הרחב מוזמן להגיע לבית הספר אורה מודיעים וסניף בני עקיבא שבשיכון וותיקים בתאריך ה-9.3, שם ייערכו אירועים של קריאת המגילה. בנוסף בשיכון וותיקים יתקיים אירוע של תחנות שוק פורים. האירוע בתיכון אורה מודיעים יתקיים החל מהשעה 18:00 ובסניף בני עקיבא החל מ18:30.

 


פורים ברמת-גן