ראשי | לומדים ומלמדים | כתבות לומדים ומלמדים | אשכול חדש יפתח את שעריו בשנת הלימודים הקרובה | אשכול חדש יפתח את שעריו בשנת הלימודים הקרובה

אשכול חדש יפתח את שעריו בשנת הלימודים הקרובה

אשכול חדש ברחוב החי"ל יפתח את שעריו ב-1 בספטמבר, תושבי העיר מוזמנים לבחור את שמו

 

בימים אלה מסתיימת בנייתו של אשכול גנים חדש ברחוב החי"ל 16 ברמת-גן, שיחל לפעול החל משנת הלימודים הקרובה, ב-1 בספטמבר. אגף החינוך בעיריית רמת-גן מזמין את הציבור הרחב להיות שותף בבחירת השם החדש לאשכול. תושבים המעוניינים לקחת חלק בהליך השיתוף, מוזמנים להיכנס לעמוד הפייסבוק של העירייה, לבחור בין האפשרויות ולהשפיע.

האשכול ברחוב החי"ל יתפרש על קומפלקס בן שלוש קומות ויציע מרחב מתקדם עבור הילדים, הכולל, בין היתר, כיתות חדשות, חצר מקורה, שתי מעליות וחלל רב-תכליתי להעצמת הפעילות והתכנים הלימודיים. בנוסף, יוכשרו חניות לטובת באי המרכז, במטרה לצמצם את עומסי התנועה באזור ולהבטיח הורדה בטוחה של ילדים.

מי שתרכז את כלל הפעילות במקום היא מנהלת האשכול, שתעניק מענה פדגוגי, ארגוני וקהילתי, תוך יישום המודל העירוני-חינוכי "הגן הזה הוא אני", המביא לידי ביטוי את הייחודיות של כל ילד וילדה.


במטרה להעניק מענה מיטבי לצרכי תושבי האזור ולייעל את השימוש בקרקעות באמצעות עירוב שימושים, בקומת הקרקע שבמבנה תפעל תחנת טיפת חלב המחודשת. כזכור, התחנה הוותיקה סגרה את שעריה אשתקד לטובת שיפוץ מאסיבי. התחנה תחדש את פעילותה במהלך חודש ספטמבר ותלווה משפחות מרגע הולדת התינוק ועד להגיעו לכיתה א'.


 

עבודות באשכול הגנים ברחוב החי"ל