ראשי | עושים עסקים | כתבות עושים עסקים | מקדמים עסקים על תוואי הרכבת הקלה כתבות עושים עסקים

מקדמים עסקים על תוואי הרכבת הקלה

פרויקט ייחודי חדש צפוי לשפר את מצבם של עסקים קטנים ובינוניים הפזורים במתחם עבודות הרכבת הקלה. בתכנית: ייעוץ וליווי עסקי, הדרכות מיוחדות והטבות נוספות מזה למעלה משנה שעבודות הרכבת הקלה יצאו לדרך והשפיעו על צירים מרכזיים בגוש דן. לצד פקקי תנועה רבים ופגיעה באיכות חיי התושבים, נרשמה פגיעה משמעותית בפעילותם הכלכלית של בעלי עסקים הפעילים על תוואי העבודות. ברמת-גן צפויות לקום שלוש תחנות של הרכבת הקלה על ציר ז'בוטינסקי, המהווה עורק תנועה ראשי אל העיר וממנה, ועבודות המתבצעות עליו משפיעות באופן מהותי על חיי המסחר במתחם הבורסה. בכדי לעודד פעילות ולסייע בהעלאת הכנסותיהם של העסקים הנושקים לאתרי העבודה, הושק לאחרונה פרויקט ייחודי של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה, באמצעות מערך מעוף. תכנית זו צפויה לשפר את מצבם של עסקים קטנים ובינוניים הפזורים במתחם עבודות הרכבת הקלה.

במסגרת הפרויקט רשאים בעלי עסקים להיעזר בקבלת שירותים מגוונים ללא עלות כלל או בעלות מסובסדת. בין השירותים הניתנים: ייעוץ וליווי עסקי; פגישת מיפוי עסקי; הדרכות מיוחדות בהובלת יועצים ומרצים מומחים; סיוע בהקמת אתר מסחר ברשת ושיווקו; ליווי לקבלת מימון סיוע לעסק במילוי טפסים הנדרשים לקבלת מימון.

לרשימת בתי העסק הזכאים להטבות - לחץ כאן >

לצד קידום העסקים על תוואי הרכבת הקלה, ממשיכה עיריית רמת-גן, יחד עם תושביה, לנסות ולהביא לשינוי תוואי הקו הסגול של הרכבת הקלה, באופן שיאפשר תחבורה ציבורית נוחה ללא פגיעה באיכות חייהם של התושבים. לקריאה נוספת בנושא - לחץ כאן >

לוגו עיריית רמת-גן ופורום העסקים