ראשי | לומדים ומלמדים | כתבות לומדים ומלמדים | נותנים את הטון בתחרות "קלידי הזהב"

נותנים את הטון בתחרות "קלידי הזהב"

 הישג מרשים במיוחד לתלמידי "המרכז החדש למוסיקה- רמת-גן", אשר השתתפו בתחרות "קלידי הזהב" וזכו במקומות הראשונים


ביום שלישי, ה-12.6, נערכה במרכז תרבות גבעת שמואל תחרות "קלידי הזהב" במוסיקה, בה השתתפו גם תלמידי "המרכז החדש למוסיקה- רמת-גן". תלמידי המרכז מילאו את העיר בגאווה וקטפו את המקומות ראשון, שני ושלישי במספר קטגוריות נחשבות ביותר.

ליאור קוצ'וק ועדן מזור מכיתת הפסנתר של מרינה גרשמן הצטיינו בקטגוריות הרכבים עד גיל 13 וזכו בפרס "קלידי הזהב" במקום הראשון. דניאל קשקר ותומר רוזמן מכיתת הכינור של אינסה שמידט ועדן מזור מכיתת הפסנתר של מרינה גרשמן, שהשתתפו אף הם בקטגוריית הרכבים עד גיל 13, סיימו במקום ה-2 וזכו בפרס מדליית הכסף. נטלי אורלובסקי מכיתת הפסנתר של מרינה גרשמן אשר השתתפה בקטגוריית הסולו עד גיל 9, הגיעה למקום השלישי וזכתה בפרס מדליית ארד.


בסיום התחרות, נערך קונצרט גאלה של זוכי הפרס הראשון בתחרות וזוכים מתחרויות נוספות שהתקיימו ברחבי הארץ. הקהל זכה בהזדמנות חד פעמית להאזין לנגינתם של התלמידים הצעירים והמוכשרים.

"המרכז החדש למוסיקה רמת-גן" נמצא ברחוב רש"י ברמת-גן והוא מציע לתושבים מגוון נרחב של פעילויות מוסיקליות: לימודי נגינה, שיעורי פיתוח קול, נגינה בתזמורת והרכבים ועוד. המרכז מנוהל על ידי אלכס וסרמן המפעיל גם את התזמורת העירונית.

 

זוכים בפרס "קלידי הזהב"