ראשי | מטפחים איכות חיים | כתבות מטפחים איכות חיים | רמת-גן מעלה הילוך בתחום התחבורה השיתופית כתבות מטפחים איכות חיים

רמת-גן מעלה הילוך בתחום התחבורה השיתופית

עיריית רמת-גן בשיתוף עם חברת Lime, השיקה ביום שישי האחרון (30.8) את אקדמיית "First Ride Academy", אקדמיית הרכיבה הראשונה בישראל, בפארק מרום נווה שברמת-גן

 

חברת Lime, חברת הקורקינטים השיתופיים הבינלאומית וחברת הקורקינטים הגדולה בישראל, השיקה ביום שישי האחרון (30.8) בשיתוף עם עיריית רמת-גן, את "First Ride Academy", אקדמיית הרכיבה הראשונה בישראל. במפגש הראשון של האקדמיה נכחו עשרות רוכבים שנרשמו מראש באתר החברה.

 

כל משתתפי האקדמיה שמעו מפי איתי ראב"ד, סמנכ"ל התפעול של LIME כיצד יש להתנהל במרחב העירוני ,כיצד לרכב בבטחה ואיך לחנות בהתאם לתקנות. כל זאת לצד הדגמה מעשית, כיצד להקפיד על רכיבה נכונה והשתלבות בטוחה עם הקורקינט במרחב האורבני באמצעות רכיבה קבוצתית של כשעה לאורך פארק מרום נווה שברמת-גן.

 

החברה השיקה את המיזם כחלק ממערך הסברתי רחב היקף של חינוך המשתמשים לרכיבה נכונה תוך התחשבות מרבית במרקם העירוני. בין השאר, יצאה החברה בשבועות האחרונים בקמפיין שילוט חוצות ברחבי העיר הקורא לציבור הרוכבים להקפיד על מספר כללים ותקנות כמו חבישת קסדה, הימנעות מהרכבת אנשים נוספים על הקורקינט ולא לאפשר נסיעה למי שטרם מלאו לו 18. 
 

אקדמיית הרכיבה הראשונה בישראל, First Ride Academy"", נועדה לייצר תרבות רכיבה נכונה ולהשתלבות בטוחה של רוכבי הקורקינטים במרחב האורבני הציבורי של גוש דן. האקדמיה הושקה ברמת-גן כחלק ממערך הסברתי רחב היקף לחינוך הציבור לרכיבה נכונה, תוך התחשבות מרבית בתקנות, הולכי הרגל ובכלי הרכב בכבישים.

חברת Lime, היא חברת קורקינטים שיתופיים בינלאומית אשר החלה את פעילותה ברמת-גן בחודש פברואר האחרון. Lime פועלת כיום ביותר מ- 100 ערים ברחבי העולם ומציעה שירותי תחבורה שיתופית חכמה מהמתקדמים בעולם. החברה מדגישה כל העת את מחויבותה לבטיחות ופועלת על מנת להמשיך ולהבטיח למשתמשים שלה אפשרות להתנייד בעיר בצורה בטוחה, נוחה ויעילה. במקביל לפופולריות השירות, החברה מחויבת לדאוג כי השימוש בשירות משתלב במרחב העירוני בצורה הטובה ביותר ובשיתוף עם עיריית רמת-גן, מתקיימים מהלכים במגוון ערוצים על מנת לחנך את הרוכבים לרכוב בצורה בטוחה ולחנות באופן שמתחשב בכלל משתמשי הדרך.

 

 

השקת אקדמיית הרכיבה של ליים