ראשי | העיר והעירייה | הודעות דוברות | מאות קורקינטים שיתופיים הגיעו השבוע לרמת-גן הודעות דוברות

מאות קורקינטים שיתופיים הגיעו השבוע לרמת-גן

17 בפברואר 2019


 

ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן: "בפריז הייתי משתמש כבד של חברת Lime, ואשמח גם כראש העיר לעשות שימוש בקורקינטים החשמליים, הירוקים והיעילים שלהם" 

 

ענקית הקורקינטים השיתופיים Lime פרשה בשבוע האחרון מאות מכשירים חשמליים וירוקים ברחבי רמת-גן. בשלב הראשון הקורקינטים יהיו זמינים לשימוש ולרכיבה בין השעות 22:00-07:00.

המערך של Lime הפועל ללא תחנות עגינה, מבוסס על טכנולוגיה מתקדמת ומאפשר השכרה של קורקינטים באמצעות שימוש באפליקציה ייעודית, מכל מקום ובכל זמן נתון. כמו כן, הקורקינטים החשמליים כוללים נעילה אוטומטית ומחוברים למערכת GPS המאפשרת מעקב צמוד אחר תנועת המכשירים.

התשלום בעבור השימוש בקורקינטים החשמליים אינו מצריך דמי מנוי ויועבר אוטומטית באמצעות כרטיס האשראי אותו הזין המשתמש באפליקציה. מחיר נסיעה בקורקינטים מסתכם בעלות של 5 שקלים ועל כל דקת נסיעה 50 אג’ נוספות.

ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן, התנסה ברכיבה על הקורקינט השיתופי, לא לפני שחבש קסדה כמובן. ראש העיר בירך הבוקר (שלישי, 12.2.19) על השקת הפעילות במתחם הבורסה ליהלומים ואמר כי "מדובר בבשורה של ממש לתושבי העיר. עוד הוא הוסיף: "רמת-גן היא עיר נקייה, איתנה ותוססת, בעלת מרכז עסקים שוקק ופעילות פנאי עשירה. הקורקינטים השיתופיים הם פתרון ירוק, זמין וחסכוני להתנייד ברחובותיה, ואנו גאים להיות אחת הערים הראשונות בהןLime משיקה את פעילותה בישראל".


יניב גודר, מנכ"ל Lime ישראל: "קורקינטים שיתופיים הפכו לחלק ממרקם התחבורה העירוני כפתרון הק"מ האחרון, והינם חלק בלתי נפרד מפיתוח תחבורה בת קיימא בכל עיר מרכזית בעולם. השימוש בקורקינטים שלנו יאפשר לתושבי ואורחי העיר רמת-גן ומתחם הבורסה לעקוף את הפקקים, להימנע מחיפוש החנייה, לחסוך בעלויות הנסיעה וכמובן להתנייד בצורה יעילה ונעימה".

 

 

 

ראש עיריית רמת-גן רוכב על הקורקינט