ראשי | מטפחים איכות חיים | כתבות מטפחים איכות חיים | בקרוב משלוח אלקטרוני לתשלומי הארנונה | בקרוב משלוח אלקטרוני לתשלומי הארנונה כתבות מטפחים איכות חיים

בקרוב משלוח אלקטרוני לתשלומי הארנונה

כחלק מתפיסת הנגשת המידע והשירותים לתושב ותוך שאיפה להתייעלות תקציבית ושמירה על איכות הסביבה, מקדמת עיריית רמת-גן, מנגנון משלוח חשבונות ארנונה באופן אלקטרוני

 

עיריית רמת- גן הודיעה כי תחל לשלוח את חשבונות הארנונה אל הדואר האלקטרוני האישי של התושבים. מידי חודשיים מפיקה, מדפיסה ומחלקת עיריית רמת-גן כ-70,000 תלושי ארנונה מתוך מערכת הגביה של החברה לאוטומציה. כחלק מתפיסת הנגשת המידע והשירותים לתושב ותוך שאיפה להתייעלות תקציבית ושמירה על איכות הסביבה, מקדמות עיריית רמת-גן והנהלת העיר, מנגנון משלוח חשבונות ארנונה באופן אלקטרוני. המהלך יביא לחיסכון של מאות אלפי שקלים שיוקצו לטובת רווחת התושבים ויהווה גם פתרון ירוק לנושא חשבונות הארנונה.

 

בחשבון הארנונה הקרוב, יצורף ברקוד שבאמצעות סריקתו, יוכלו התושבים להירשם לשירות קבלת חשבונות הדואר בדואר האלקטרוני. היתרונות בשיטה זו היא שהאזרח אינו יהיה תלוי בחלוקה הידנית של הדואר. השובר יגיע ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני שהוגדרה ע"י המשתמש והוא יהיה ניתן לשמירה ולמעקב.

הנגשת חשבונות הארנונה, הוא מהלך ממערך כולל שנבנה בימים אלו בעירייה, שבו מנגישים את כלל שירותי העירייה לאפליקציה העירונית ולאתר העירוני.

 

עיריית רמת-גן משיקה בימים אלו את האפליקציה העירונית שתאפשר לתושב לקבל מידע ולבצע מגוון רחב של פעולות מול העירייה בתחומים כמו ארנונה, חניה, מים וביוב, פיקוח ותברואה, הנדסה, רישוי עסקים, חינוך ועוד. האפליקציה נבנתה במשך חודשים באגף התקשוב ובשיתוף פעולה עם מחלקת הדוברות והמדיה וחברי מועצת העיר, מה שאפשר ראייה רב כיוונית של צרכי התושבים ותפעול ידידותי, תוך התאמה ועדכון לצרכים הנוכחיים.

 

כחלק מהנגשת העירייה לתושב, תאפשר האפליקציה גם פנייה ישירה לגורמי העירייה העיקריים כמו ראש העיר, מ"מ ראש העיר לשכת מנכ"ל, ארנונה, פניות הציבור אגף החינוך וכו'. האפליקציה תאפשר גם גישה ישירה לצפייה בישיבות המועצה שמועברות בשידור חי בערוץ היוטיוב העירוני.