ראשי | מתחברים לקהילה | תנועות וארגוני נוער | "אקו" תנועת תרבות תנועות וארגוני נוער

"אקו" תנועת תרבות

מוזיקה לכולם


פרויקט אקו עוסק בלמידה, יצירה, והופעה מוזיקלית עם קבוצות של ילדים ובני נוער – עם ובלי צרכים מיוחדים. הפרויקט פועל ברחבי הארץ בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי ומעניק ידע מוזיקלי והתנסות בכלים קלאסיים וטכנולוגים. הפדגוגיה הייחודית של הפרויקט מאפשרת למדריכים להתמקד בחוזקות וביכולות של כל משתתף ולהעניק להם חוויות מעצימות תוך טיפוח יכולות אישיות ובין אישיות. הפדגוגיה משלבת בתוכה גם תפיסות חינוכיות ופסיכולוגיות שמקדמות הכלה, סובלנות וגיוון ועושות שימוש בשיטות למידה חדשניות. לפרויקט השפעה נרחבת על המשתתפים, משפחותיהם, הקהילה בה הם חיים והחברה כולה תוך קידום חברה שוויונית ומגוונת יותר.

 

הלהקות עובדות בקונספט של חונך – חניך שבו החונכים הינם בני נוער מתנדבים אשר עוברים הכשרה שנתית מקיפה וכל חונך מוצמד לחניך ספציפי לכל אורך השנה שבהם עוברים תהליך ארוך ומשמעותי לשני הצדדים בלמידה, הופעה והמון חוויות משותפות. במהלך פעילות אנו לומדים מוזיקה דרך משחקים מוזיקליים מהנים ומתקדמים אל עבר המופעי סיום שנה שלנו שמתקיימים ברשויות כל שנה.

 

הפעילות מתקיימת בבית ספר "בליך" רמת גן אחת לשבוע לשעה לכל אורך השנה – בנוסף יש מופע אמצע, 2 הופעות סוף שנה, טיולים, סדנאות ועוד

 

איש קשר: טניה 058-4609205, בתנועה פעילים כ-30 חניכים