ראשי | לומדים ומלמדים | כתבות לומדים ומלמדים | לראשונה ברמת-גן: פרס חינוך ארצי לבית ספר "המנחיל"

לראשונה ברמת-גן: פרס חינוך ארצי לבית ספר "המנחיל"

ועדת פרס החינוך ציינה כי ב"המנחיל" מנחילים לילדים יכולת להאמין בעצמם, לחלום וליזום ומעצבים דור סקרן לומד ואכפתי

 

בית ספר "המנחיל", בהנהלתה של הגב' איילה אלבז, זכה בפרס החינוך הארצי. פרס החינוך נחשב לפרס היוקרתי והחשוב שבמערכת החינוך, הניתן בכל שנה למספר מצומצם של מוסדות חינוך מובילים בארץ.

מנהלת ביה"ס הביעה התרגשות ותחושת גאווה רבה על ההוקרה בעשייה האיכותית רבת השנים - תחושה המלווה את כל קהילת "המנחיל" - מורים, הורים ותלמידים.

ועדת פרס החינוך ציינה כי "המנחיל" מאופיין בהישגים גבוהים מאוד בכל מקצועות הלימוד. בית הספר יוזם ומיישם פדגוגיה מוטת עתיד ויוזמות הפורצות את גבולות המוסד החינוכי ללמידה משמעותית בכל עת ומקום, תוך שילוב טכנולוגיות מתקדמות וקידום תלמידים למימוש עצמי, מצוינות והצטיינות.

חברי הוועדה ציינו כי האקלים החינוכי של "המנחיל" הינו מיטבי. בית הספר אהוב על תלמידיו, מוריו ואנשי הקהילה, המפעילים יוזמות חברתיות וקהילתיות לכל אורך שנת הלימודים. בית הספר מצטיין ביכולת ההכלה, בשוויון הזדמנויות לכל ילד וילדה ובהטמעת ערכים של כבוד, סובלנות וחינוך לחיים בחברה. 
 

ראש העיר, כרמל שאמה הכהן, התקשר לברך את מנהלת בית הספר, אילה אלבז, ואמר: "בפעם ראשונה בהיסטוריה של העיר, בית ספר רמת-גני זוכה בפרס חינוך ארצי ונבחר לבית הספר מספר 1 בישראל. בזכות המנהלת, סגניתה גלית נקש, צוות המורים, ועד ההורים, צוות האחזקה והמזכירות וכמובן התלמידות והתלמידים המקסימים, רמת-גן תחגוג פסח עם הרבה גאווה עירונית. כולנו מצדיעים להם".