ראשי | מטפחים איכות חיים | כתבות מטפחים איכות חיים | מידע בנושא בעלי החיים כתבות מטפחים איכות חיים

מידע בנושא בעלי החיים

עשרות גינות כלבים ותחנות האכלה לחתולי רחוב, מבצעי חיסונים, ימי אימוץ, הדרכות חינוכיות ועוד פעילויות שמבצעת רמת-גן למען ההולכים על ארבע. הקליקו לעלון מידע לתושב בנושא בעלי חיים בעירעיריית רמת-גן משקיעה רבות בתחום הטיפול בבעלי החיים ועל כן שמה לה למטרה לאכוף את חוק צער בעלי חיים ולדאוג לרווחתם של ההולכים על ארבע. לצורך כך, מתבצעות בדיקות שוטפות בדבר תנאי החזקתם של בעלי החיים, תוך קידום רווחתם ועידוד פעילויות חינוכיות בנושא.

עבור 9,000 כלבי העיר המוחזקים ברישיון וכחוק, הוכשרו כ-25 גינות כלבים. הפינות ממוקמות במתחמים מגודרים למניעת יציאה ללא השגחה וכוללות מתקני שעשועים ייחודיים, ברזיה, שקיות לאיסוף צואת הכלבים ועוד. למציאת גינת הכלבים הקרובה לביתך - לחץ כאן >

העירייה מעודדת גם פעילות הומאנית של האכלת חתולי רחוב ומאפשרת לעשות זאת מבלי להוות מטרד סביבתי. לאחר התייעצות ושיתוף ציבור המאכילים של החתולים, המחלקה הווטרינית העירונית מיקמה עשרות תחנות האכלה מסודרות בגינות ברחבי העיר. התחנות מוקמו בשטחים ציבוריים ובכך מונעות לכלוך ואי נוחות שנגרם לתושבים.
לטופס בקשה לעיקור וסירוס חתולי רחוב - לחץ כאן >


זכרו, יש להתחשב גם ברווחת התושבים וביניהם כבדי הראייה והעיוורים. אנא זכרו לאסוף את צואת כלבכם, למען קהילת כבדי הראיה והעיוורים, שעבורם הצואה מהווה מכשול אמיתי בעת ההליכה על מדרכות העיר. איסוף צואת הכלבים היא על פי חוק. על העובר על החוק יוטל קנס בגובה 730 ש"ח.


נושאים אלו ואחרים תוכלו למצוא בעלון מידע בנושא בעלי חיים המופץ לתושבי העיר. בעלון תוכלו למצוא, בין היתר, פרטים על הפעילות העירונית למען בעלי החיים, כדוגמת חיסונים המתבצעים אחת לרבעון, ימי אימוץ חגיגיים, פעילות חינוכית שנתית בבתי ספר בנושא חמלה לבעלי חיים, מידע על פעילות המחלקה הווטרינרית ופעילות עמותת משמר בעלי החיים.

 

 

לראות את האחר ברמת-גן